Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Guest

    Exclamation Ciagle te same kluby

    Dlaczezgo gdy wchodze w zakladke nocki to zawsze pokazuja mi sie te same kluby!!! Non stop te same!!! O co chodzi??? Tylko mi nie mowcie zeby sprobowac z inna przegladarka bo to nie w niej lezy problem bo nawet cookies czyscilem...

  2. #2
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Mymbrów
    Posts
    81

    Default

    To odswiez strone

  3. #3
    Guest

    Default

    Spodziewalem sie nieco inteligetniejszej odpowiedzi...

  4. #4
    Guest

    Default

    hahah też mnie rozłożyło jak to przeczytałem z tego co gadałem na skype to jest to podobnież najnowszy bug XXI wieku ;d

  5. #5
    Guest

    Default

    A moze by ktos tak z teamu raczylby sie udzielic???

  6. #6
    Guest

    Angry ...

    Są to kluby adminowskie .. takie które są od początku gry ... wkuwiająca sprawa .. bo chyba gra polega na Tym żeby również dzięki klubą jakoś zarobić kase i tak dalej .. ale panowie debile admini (norwedzy) kurwa są tak głupi że nie myślą o Tym ;/ i chuj wie po co w 80% klubów pokazują swoje kluby :/ .... odpowiedz jest tylko jedna - chcą zarobić kase... a jak ? tak że mało osób wchodzi do adminowskich klubów bo mozna dostać wpierdol ... wiec wchodzą do burdelów gdzie walą zarażone suki trafiają do szpitala i żeby nie czekac kupują credo czym dają zarobić norwegą :/ juztak chujowa ta gra się stała że ja dziękuje bardzo :/ norwedzy nie patrza na graczy tylko na to jak zarobić najszybciej i jak naciągać graczy :/ tak już zjebali całkowicie tą gre ... :/

    albo te jebane "niby zaczepianie na ulicy" na chuj mi te pytania ... na które odpowiedzi są tak dziecinnie proste ? :/ tylko wkurwiają i przeszkadzają w grze ... n/c :/ czuje że panowie admini jak czegoś nie zmienią - NA LEPSZE , to będą tracić graczy ... i niestety z przyczyn braku zainteresowania grą - zbankrutują .. czego naprawde im bardzo mocno życze !

  7. #7

    Default

    Panowie Szwedzi, a nie Norwegowie jak już.
    Temat zamykam bo robi się syf.

    @ForSSayT Panuj nad swoimi emocjami (devil).

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •