Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 58 of 58

Thread: Probleme.

  1. #51

    Default Pse Nuk Kam dat Per te dal Nga Burgu

    A mund te me thuash se si ka mundesi qe me futen ne burg, kur kalkulatori thoshe se mund ta vidhja muzeun. Jo per gje por muzeun e kam vjedh me dhjetra here, dhe heren e fundit me futen ne burg, dhe me e keqa eshte se nuk me jep fare daten se kur do te dal nga burgu. Mund te me thuash te lutem se pse ndodh, mos eshte ndonje gabim programimi?

  2. #52
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Tafili View Post
    A mund te me thuash se si ka mundesi qe me futen ne burg, kur kalkulatori thoshe se mund ta vidhja muzeun. Jo per gje por muzeun e kam vjedh me dhjetra here, dhe heren e fundit me futen ne burg, dhe me e keqa eshte se nuk me jep fare daten se kur do te dal nga burgu. Mund te me thuash te lutem se pse ndodh, mos eshte ndonje gabim programimi?
    Mund te ndodh qe arma jote esht dopsuar.
    Apo ke humbur forc.
    E sa per burg ndero gjuhen nga gjuha shqipe ne gjuhen angleze dhe do te shfaqet data e lirimit se ne gjuhen shqipe ka nje defekt

    Kalo mirr.

  3. #53
    Guest

    Default

    Un Nuk Muna Mi Aktivizu Akountat Qe I Hapi Te Ri

  4. #54

    Default

    poma qet qita spom bon me hi Useri qe po provoni te futeni eshte c'aktivizuar . ju lutemi perdorni aktivizimin e userit tuaj ne e-mailin qe ju eshte derguar ne adresen tuaj kur jeni regjistruar.

  5. #55

    Default

    Quote Originally Posted by ddukies View Post
    poma qet qita spom bon me hi Useri qe po provoni te futeni eshte c'aktivizuar . ju lutemi perdorni aktivizimin e userit tuaj ne e-mailin qe ju eshte derguar ne adresen tuaj kur jeni regjistruar.
    Pasi jeni rregjistruar shkoni tek humbe kodin. Vendosni e-mailin tuaj dhe tek mesazhet do tju vij nje link ku duhet te klikoni per te aktivizuar accountin tuaj.

  6. #56
    Guest

    Default

    a ke mundesi te me futesh ne nje band qe te vjedh al capone sepse keshtjell dhe ****ingaham nuk mundem thnx per mirkuptimin ''revangeman'' eshte useri im

    thnx!!!

  7. #57
    Guest

    Unhappy

    hej njeri a munesh per mue moderator me ma ble 1 perkujdesje private se njo i serbis me rrahu :S ko me myt po po pritoj me prit i KOSOVES jom TE LUTEM PLOTESOMA DESHIREN

  8. #58
    Guest

    Default tung

    qysh me ja bo mu mush energji bre spo di kur pom hargjohet po duhet me prit tani vet deri sa po mushet n bordello spo muj ...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •