Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9
    Guest

Unhappy Niye banlandım?

Az önce fort knoxx yaparken başka biri hesaba girdği için çıktınız yazdı sonra tekrar girmeye çalıştım ama şu mesaj çıktı :

Kuralları ihlal ettiğin için 2012-06-20 18:00:00'e kadar banlandın!
    Rule 2. You are not allowed to play with more than one account. You have been caught using these accounts: 15705701, 15879462, 15873816, 15869734, 15877099, 15890907
    Banlayan: Abuse

yardım edin lütfen ben başka hesap kullanmıyorum neden ban yedim ?

Guest

lütfen yardım edecek kimse yok mu? fort knoxx ın tam ortasındaydım :S

Guest

Aynısı bendede oldu 3-4 gün önce

Kuralları ihlal ettiğin için 2012-06-20 18:00:00'e kadar banlandın!
    Rule 2. You are not allowed to play with more than one account. You have been caught using these accounts: 14688574, 15487252, 15838476, 15899409, 15899410, 15899422, 9056162, 14094863, 15902494
    Banlayan: 0

Guest

Burak bunla ilgili bir support ticket gönderdim ama hala dönüş olmadı Msnde de göremiyorum seni Şu konuyu acıklamak için. Bir el at şu olaylara yahu

Guest

Aynı sorun bende de var bir admin ilgilenirse sevinirim.

Kullanıcı adı: SultanRouge

Guest

Hepiniz açmışınız klonları oynamışınız ban yeyince de neden ban yedim ? Klon kasmak = ban sebebi bitti ayrıca itiraz etmek istiyorsanız support.thecrims.com adresini kullanın ..

Guest

bendede oldu bu ve benim anlamadıgım sey site rehperinde kasılmak için bilgiler verildiğinde 12 tne hesap acın çeteye alıp soygn yapın ilerde 2 vs 1 3vs 1 dövüsleri yapın actıgınız hesaplarla falan die bize akıl verdiniz ama bugn diyosunz klon yasaktır banlandınız http://forum.thecrims.com/showthread...highlight=klon peki burda anlatılan klon ifadesi birden cok mynet hesabı acın falan bu ne oluyo madem yasak bunu siz yazıp sabitlediniz gereksiz yere ban yedi dolu kişi bu ney anlamadım ?

Guest

kardeş kendi acımdan diyim ban yemem umrumda değil ama sitedeki yetkililerin lafları sanki tüm hata bizdeymiş gibi madem kural degişti kaldır o zman yazdıgın acıklamaları bize akıl werende onlar bize neden böyle yaptınız hatalısınz diyende onlar yasak sezonun ortasındamı cıkıyo ? yane mantıgın alıyomu bunu ? doğru bişemi yasaktan bahsedilmiyo konular değiştirilmiyo böle söle ypn diye ögüt weriliyo sonra yasaktı ben forumda bu yazıları görnce klon kastım ee burda suclu benmiyim ?

Quote Originally Posted by serfur View Post
    kardeş kendi acımdan diyim ban yemem umrumda değil ama sitedeki yetkililerin lafları sanki tüm hata bizdeymiş gibi madem kural degişti kaldır o zman yazdıgın acıklamaları bize akıl werende onlar bize neden böyle yaptınız hatalısınz diyende onlar yasak sezonun ortasındamı cıkıyo ? yane mantıgın alıyomu bunu ? doğru bişemi yasaktan bahsedilmiyo konular değiştirilmiyo böle söle ypn diye ögüt weriliyo sonra yasaktı ben forumda bu yazıları görnce klon kastım ee burda suclu benmiyim ?
    Hangi hesaplara girerek ban yediğiniz açıkça ortadadır. Eğer daha fazla bilgi almak istiyorsanız veya haksız yere banlandığınızı düşünüyorsanız lütfen support ekibimiz ile http://support.thecrims.com adresinden iletişime geçin