Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 21 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 201
    Guest

Quote Originally Posted by gudullu View Post
    ya ben bikere geziniodum crimsde adamın vlassını değiştirme yerini gördüm iş adamı olmak istiyorum nerden olucam ??

o SANIRIM KREDİYLE DEĞİŞİYOR

ya biri salırdı bana nasıl düzeltçem kendimi hataneden ne zaman çıkarım?

Guest

ya saldırmamaları için konuyu oku

Guest

Exclamation selam

selam ben yeni başladım we larrynin şü güç ölçme linkine tıkladım fakat silahı bi türlü ayarlıyamıyorum bende sniper war nası ayarlıcam sayılar felan çıkıo??? herkese şimdiden teşekkür ederimm

Guest

Angry :(

O kadar teşekkür ettik bi kişi bile yazmadı beah
    saol larry
    Last edited by baba07; 07-26-2008 at 01:30 AM.

Guest

Quote Originally Posted by baba07 View Post
    selam ben yeni başladım we larrynin şü güç ölçme linkine tıkladım fakat silahı bi türlü ayarlıyamıyorum bende sniper war nası ayarlıcam sayılar felan çıkıo??? herkese şimdiden teşekkür ederimm
    açıklamıştım ama neyse tekrar açıklim silah için 50-100 diyosa 50yi yazcan soldakini

1) oyunda herkes küfür ve hakaretler ediyor' op fln yok mu ya durmadan liste yapıp mod a mesaj mı atıcaz?

2)kontak kabul etmyorum ama saldırıyorlar nasıl kontak atılmadan nasıl saldırı yapılıyor

Guest

Quote Originally Posted by xANLx View Post
    Guzel konu. saol larry yararli olucaktir.
    anl o noktadan sora s harfi büyük olacak bilmionmu daha türkçe bilmion ing bilen mod olcaksın

Quote Originally Posted by girljedi View Post
    1) oyunda herkes küfür ve hakaretler ediyor' op fln yok mu ya durmadan liste yapıp mod a mesaj mı atıcaz?

2)kontak kabul etmyorum ama saldırıyorlar nasıl kontak atılmadan nasıl saldırı yapılıyor
    1)Galiba küfür yasak değildi
    2)Kontağı kabul etmiosan barda falan karşılaştığın kişiler kırmızı kontak oluyo öle saldiriolar bunlardan kurtulmak için hastaneden estetik ameliyatı yaptır ayrıca kontak atılmadan sadece kırmızı kontaklarla saldırabilirsin

estetik olunca ne oluyor? birşey değiştirmek zorundamıyım?