Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 30

Default Türkler Birlik Olun!

Bugün bana bir Türk saldırdı, başka birine bir Türk daha saldırdı.Akadaşlar bir yarışma içeriisindeyiz ve bir olup,birbirimizi korumak zorundayız.Desteklemeliyiz illa aynı çete içinde olmamız gerekmez.

Bu yüzden oyun resetlendikten sonra tüm Türkleri bir olmaya çağrıyorum.Saldırı yapmadan önce herkes saldıracağı kişinin profiline baksın lütfen ve Türkse saldırmasın.Birbirimizi koruyalım! Hiçbir turda sıralamaya girememişiz nedenini bir düşünün derim!

Default oYUn

Bu bir oyun sadece hemde sen türklerden kimse sıralamaya girmedi diyorsun PlayForTurkey ULUSLARARASINDA 4. OLMUŞTU

Guest

nası sıralamaya girememiz dt nin yaptıklarına bak ondan sonra konus bence

Guest

türk türke de dalar baskasınada türk türke dalmazmış anasını bile sikerim xD

Guest

PlayForTurkey DreamTeam ( DT) rule kural yani merak etmeyin soktuk bi tane hesap ilk 4 de benim profilde başarılarda kayıtlı ve türk türke dalmaz diye oynanmaz bu oyun sadece biraz düşünerek oynayın ve zevk alın eğlenin gerisi zaten gelir interde yeteri kadar derece yaptık şimdiye kadar tüklerin ulaşamdığı seviyelere geldik bir gün olurda dönersek devamını getiririz siz rahat olun

DreamTeam Kurucusu/ Lideri

Tribalenfeksiyon...

Rahat olmadığımız yerde;
    Kimseye istirahat yok...

Öncelikle turlara baktığımda göremdim yeni başladım kusura bakmayın.. ama sorun bana salldırılması değil oyun ve bunun farkındayım ama uluslar arası bir oyunda birlik olmak varken dalar dalar sana ne kural mı vsar gibisinden bir mantık çok yanlıştır.Bir oyunda birbiribimiz desteklemeye üşeniyorsak ya da vurdum duymaz oluyorsak gerçek hayatda ne yapacaz.

ayrıca her yerde şu küfürlerinizi görmekten bıktım usandım küfür etmeyn artık ayıp be!

Guest

birlik olmadan önce oyunu öğrenmek lazım önce oyunu öğren sonra birlik olcak birini zaten bulursun

larry senin birliğin var mı ? xD

Guest

Quote Originally Posted by Tribalenfeksiyon View Post
    PlayForTurkey DreamTeam ( DT) rule kural yani merak etmeyin soktuk bi tane hesap ilk 4 de benim profilde başarılarda kayıtlı ve türk türke dalmaz diye oynanmaz bu oyun sadece biraz düşünerek oynayın ve zevk alın eğlenin gerisi zaten gelir interde yeteri kadar derece yaptık şimdiye kadar tüklerin ulaşamdığı seviyelere geldik bir gün olurda dönersek devamını getiririz siz rahat olun

DreamTeam Kurucusu/ Lideri

Tribalenfeksiyon...

Rahat olmadığımız yerde;
    Kimseye istirahat yok...

havana cakim tri :P

Guest

btm-bt-dt