Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
  1. #1
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    34

    Default TC Crew !!! sau oricine are puterea!

    Anunt si declar ca in ultima saptamana sunt foarte multe buguri pe Versiunea BETA buguri care impiedica cateodata jucarea! si care tin de mai bine de o saptamana va anunt deoarece nu se poate juca cam deloc ! cer din suflet sa raportati mai sus si sa luati masuri :X:X ms:*

  2. #2
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    34

    Default xd xd xd

    eu sincer folosesc ff mult versiunea BETA pt antrenament ! dar sincer nu se poate juca SUNT MULT PREA MULTE BUGURI !

  3. #3
    Guest

    Default

    Incearca aici ;p


  4. #4
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    27

    Default

    Quote Originally Posted by 3dyX7 View Post
    eu sincer folosesc ff mult versiunea BETA pt antrenament ! dar sincer nu se poate juca SUNT MULT PREA MULTE BUGURI !

    sincer iti spun ca BETA e o "zona de test", acolo sunt facute modificari sincere care nu intotdeauna functioneaza asa ca, sincer.. apar bug-uri, apoi adminii (sinceri) incearca sa le repare [daca ideea incercata e buna (si sincer iti zic, nu prea vezi idei bune in jocul asta)] sau se renunta cu totul la ele daca modificarea ar fi fost minora ( :X ). astea fiind spuse, sincer.. nu cred ca vor disparea vreodata bugurile dupa beta decat atunci cand jocul in sine va fi in forma perfecta, ceea ce, la fel de sincer iti pot garanta ca nu se va intampla niciodata (nu pentru ca nu se poate, ci sincer.. pentru ca nu au nici un interes)

  5. #5
    Guest

    Default

    l-ai terminat ...

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by andone View Post
    sincer iti spun ca BETA e o "zona de test", acolo sunt facute modificari sincere care nu intotdeauna functioneaza asa ca, sincer.. apar bug-uri, apoi adminii (sinceri) incearca sa le repare [daca ideea incercata e buna (si sincer iti zic, nu prea vezi idei bune in jocul asta)] sau se renunta cu totul la ele daca modificarea ar fi fost minora ( :X ). astea fiind spuse, sincer.. nu cred ca vor disparea vreodata bugurile dupa beta decat atunci cand jocul in sine va fi in forma perfecta, ceea ce, la fel de sincer iti pot garanta ca nu se va intampla niciodata (nu pentru ca nu se poate, ci sincer.. pentru ca nu au nici un interes)
    La fel de sincer ca tine. Parca mai corect ar suna: de pe Beta*


  7. #7
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    34

    Default hehehe

    acuma merge beta ca unsX:X:X:

  8. #8
    Guest

    Default

    asa si? vrei si tu medalie dak iesi pe 1 pe beta? parca mai era unu asa =))

  9. #9
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    27

    Default

    Quote Originally Posted by aK1n0S View Post
    La fel de sincer ca tine. Parca mai corect ar suna: de pe Beta*

    1. la fel de sincer ca tine (cand te referi la sinceritatea mea) iti spun ca eu in lunga perioada cat am tot jucat crims nu am auzit de tine in alta parte decat pe forum. si cand, de curiozitate (cand mai vedeam cate un post aiurea de'al tau), mai intrebam lumea despre tine nu vrei sa stii ce raspunsuri primeam.

    2. daca din postul meu (care nici macar nu ti se adresa tie) tot ce ai inteles tu este acea greseala gramaticala... nici nu cred ca vreau sa continuam discutia asta, asa ca rog un admin sa inchida topicul.

    numai bine :*

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by andone View Post
    1. la fel de sincer ca tine (cand te referi la sinceritatea mea) iti spun ca eu in lunga perioada cat am tot jucat crims nu am auzit de tine in alta parte decat pe forum. si cand, de curiozitate (cand mai vedeam cate un post aiurea de'al tau), mai intrebam lumea despre tine nu vrei sa stii ce raspunsuri primeam.
    Doamne..Tot felul de oameni intalneste pe jocul asta. Stiam de mult asta, da se mai aduna tot felul de ciudati.

    Chiar nu ma intereseaza chestia asta ca ai auzit tu sau nu si cat de lunga a fost perioada ta de jucat. N-am nevoie sa ma stie toti fitzosii, si n-am nevoie de prieteni si/sau de fani. Imi ajung cativa, da' buni. ;p
    Nici eu nu te-am vazut pe tine jucand, decat dat kill pe iepurii altora. Si nici nu ma intereseaza.
    Asta pt ca te-ai intins in postu' tau, si chiar nu era nevoie. A fost doar o corectare nevinovata, nu era nevoie sa te isterizezi atat. Poate ca te va ajuta pe viitor sa nu mai gresesti. Cand voi gresi si eu si vei avea posibilitatea sa ma corectezi, te rog sa o faci.

    Quote Originally Posted by andone View Post
    2. daca din postul meu (care nici macar nu ti se adresa tie) tot ce ai inteles tu este acea greseala gramaticala... nici nu cred ca vreau sa continuam discutia asta, asa ca rog un admin sa inchida topicul.

    numai bine :*
    Nu am nevoie sa inteleg nimic din ce ai zis tu, pt ca nu folosesc Beta.


    Ps: Toate aceste chestii zise de mine au fost sincere.


 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •