Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
  1. #1

    Default Převod kreditů + vstupenky

    Převod kreditů
    Nemyslím si, že by bylo na škodu, kdyby si kredity převáděli do 10 minut max. Včera, 40 min před koncem kola jsem si poslal kredity v 17:20 a kredity přišly minutu před koncem kola, je to zbytečné zdlouhavé, je to můj postřeh, ale nechám to na Vás.
    Vstupenky
    Zdá se mi, že 12 vstupenek denně je málo. Mohlo by být alespoň 20. Nebo by mohly být také jiné metody k získání vstupenek. Nováčci vstupenky hned vypotřebují a nemyslím si, že je to špatný nápad.
    Bez papulienstwa

  2. #2

    Default

    vstupenek by melo byt 5

  3. #3

    Default Nemyslim si

    Zigac, podle mě ne, je to málo.
    Bez papulienstwa

  4. #4
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Slovakia,Nitra
    Posts
    45

    Default

    v 27. kole ak sa nemylim sme po 17:00 poslali 200 kredov a bum bac nič nedošlo na kuklu ...

  5. #5

    Default

    No vidíš, další důvod, proč to změnit
    Bez papulienstwa

  6. #6

    Default

    5 je maximalne dostacujicich navic je to pro vsechny stejne a na hru s kuklama a TOP plne postacujici navic ubydou takovy rozdily...

  7. #7
    Guest

    Default

    ten prevod kreditov fakt trva dlho by tam nemusel byt ten potvrdzovaci email v podstate aj tak netusim aky ma vyznam ked cez doveryhodny ucet sa nedaju pouzivat a pod kontrolou ich ma len majitel uctu... a tie listky by mohli byt tak 8 za den ako volakedy pretoze cim viac toho bude tym viac robenia fk s hlavnymi atd... 5 zase malo ked chce dakto lovit

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by zizan1 View Post
    ten prevod kreditov fakt trva dlho by tam nemusel byt ten potvrdzovaci email v podstate aj tak netusim aky ma vyznam ked cez doveryhodny ucet sa nedaju pouzivat a pod kontrolou ich ma len majitel uctu... a tie listky by mohli byt tak 8 za den ako volakedy pretoze cim viac toho bude tym viac robenia fk s hlavnymi atd... 5 zase malo ked chce dakto lovit
    Jj tie listky necháme tak, je to i tak v poho ale som rád, že pre ty kredity aspoň niekto nieje proti
    Bez papulienstwa

  9. #9

    Default

    zizane i tech 5 na loveni musi bohate stacit, jak na malou kuklu tak na lovici ucet. Stejne se na techto uctech vstupenky setri

  10. #10

    Default

    mne su nap-č- len ten prevod nic ine tc hrat nebudem len si pockam na tc2 ...
    Last edited by Bigem4Ever; 12-21-2008 at 10:00 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •