Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 128 of 131 FirstFirst ... 2878118126127128129130 ... LastLast
Results 1,271 to 1,280 of 1308
  1. #1271
    Daniel4ever Guest

    Default

    Quote Originally Posted by bandolerrro View Post
    am o problema,cand introduc numele si parola si vreau sa intru in joc,imi spune ca id este banat,ce fac?
    Salut in primul rand cauta-ti userul apasa pe el si vezi pentru ce regula ai fost banat, dupa acceseaza Ajutor-Reguli pentru a citi regulile. Daca ai aflat motivul probabil ca vei afla si cand o sa-ti expire banul. Te sfatuiesc sa nu-ti creezi alt user (vezi regula 2).

  2. #1272

    Default

    de ce nu pot modifica respectul maxim de la clubul meu?

  3. #1273
    Daniel4ever Guest

    Default

    Pentru ca s-a trecut la un sistem cu 2 limite 0-5000 si peste 5000. Mai multe detalii gasesti aici http://forum.thecrims.com/showthread...ghlight=limits

  4. #1274
    Guest

    Default

    alut baieti nu pot sa imi iau cladiri fabrici si nici bordeluri zice ca nu am suficient stats . inca ceva cum ma pot alatura unui clan ?

  5. #1275
    Daniel4ever Guest

    Default

    1.Aduna stats (spargeri+atacuri).
    2.Pentru ganguri apasa Cartierul General, acolo poti sa iti faci propriul gang sau sa gasesti alte ganguri.
    3.Pentru informatii detaliate poti consulta si Manualul Jocului http://www.thecrims.com/help.php.

  6. #1276

    Default

    Deja runda aceasta ma demoralizeaza cu limita aceasta in cluburi 1 din 2 cluburi vizitate ma trezesc in spital.Pentru ce sa mai joc, cand muncesc pt statusuri si ma trezesc dupa 1-2 secunde intarziere ca vezi domle te-a atacat cutare. Cum pot face altfel sa-mi cresc energia, era frumos sistemul clasic cu bordele si femei cu oua cand iti faceai de cap ..

  7. #1277
    Daniel4ever Guest

    Default

    Incearca sa te adaptezi la aceasta versiune, asa cum o faceai si pe sistemul vechi. Daca totusi nu reusesti cel tarziu pana la jumatatea rundei urmatoare (#75) vom da drumul versiunii Clasice si te asteptam acolo desigur.
    Succes!

  8. #1278

    Default

    Quote Originally Posted by Daniel4ever View Post
    Incearca sa te adaptezi la aceasta versiune, asa cum o faceai si pe sistemul vechi. Daca totusi nu reusesti cel tarziu pana la jumatatea rundei urmatoare (#75) vom da drumul versiunii Clasice si te asteptam acolo desigur.
    Succes!
    Ma voi adapta situatiei depinde de noroc si rapiditate..Multumesc daniel

  9. #1279
    Guest

    Default

    cum fac astia sa le scada respectul asa tare?

  10. #1280
    Guest

    Default

    scuze,sunt nou aici , daca imi poate da cineva niste ponturi cum sa imi cresc stats ? ma poate ajuta cineva cu 10 spargeri la valori ? sa trec si eu la urmatorul nivel ?

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •