Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 127 of 131 FirstFirst ... 2777117125126127128129 ... LastLast
Results 1,261 to 1,270 of 1308
  1. #1261
    Guest

    Default

    Nu ma pot loga...

  2. #1262

    Default

    Au fost cateva probleme si nimeni nu a putut sa intre pe joc..Dar acum este totul ok si poti intra linistit !!!

  3. #1263
    Guest

    Default

    Ca sa poti ataca,persoana careia ii dai meci,tre sa fie online? sau poti sa-i dai neveu? )

  4. #1264
    Daniel4ever Guest

    Default

    Ca sa poti ataca pe cineva trebuie sa-l intalnesti intr-un bar pentru a se crea o relatie rosie deci trebuie sa fie online. Relatia rosie dureaza 10 secunde dupa care dispare. Poti ataca pe cineva in mod offline doar daca persoana respectiva e intr-un gang iar tu ai intalnit pe cineva din acelasi gang si l-ai pus la un gang atac. Cam astea ar fi posibilitatile.

  5. #1265
    Guest

    Default

    Salut,am o problema...nu pot anula o spargere cu gangul,ca sa pot initzia altele...dau anulare spargere,dau ok,se reseteaza pagina,dar nu se intampla nimic...ce se intampla??

  6. #1266
    Daniel4ever Guest

    Default

    Mie personal nu mi s-a intamplat . E posibil sa ai probleme cu browserul, eventual incearca sa stergi cookies sau sa faci un update de browser (Firefox sau IE) sau incearca sa le zici celorlalti membri din gang sa anuleze ei, sunt curios daca si ei au aceasta problema.

  7. #1267
    Guest

    Default

    Pot sa recuperez un cont sters acum 1 sapt ? daca da cum ?
    ms

  8. #1268
    Daniel4ever Guest

    Default

    Trimite repede un tiket http://support.thecrims.com/ [Support Romanian] si vei primi un raspuns . Poti sa il scrii direct in limba romana.

  9. #1269
    Guest

    Default

    ok ms de raspuns

  10. #1270
    Guest

    Default banare

    Quote Originally Posted by TheViciousOne88 View Post
    ok ms de raspuns
    am o problema,cand introduc numele si parola si vreau sa intru in joc,imi spune ca id este banat,ce fac?

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •