Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 130 of 131 FirstFirst ... 3080120128129130131 LastLast
Results 1,291 to 1,300 of 1308
  1. #1291
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Illinois
    Posts
    154

    Default

    Ok si contu cu numele MM2203 cine este? Data viitoare cand mai vad ca folosesti multi iei ban.De pe acelasi device inseamna si dp acelasi pc.......

  2. #1292
    Guest

    Unhappy Ce trebuie sa fac ?

    ce trebuie sa fac ca sa imi cumpar bordel , club de noapte , etc ? imi trebuie pentru a trece la urmatorul nivel...

  3. #1293
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    111

    Default

    Quote Originally Posted by Roberto99 View Post
    ce trebuie sa fac ca sa imi cumpar bordel , club de noapte , etc ? imi trebuie pentru a trece la urmatorul nivel...
    In meniul din stanga ai "Cladiri" dupa care in tabul de sus ai "Afaceri".

  4. #1294
    Guest

    Default

    Salut, asta este prima mea zi de când sunt pe TheCrims, vreau să ştiu cum mă pot alătura sau să fac un gang. Habar n-am ce-s iepurii şi unde trebuie să mă duc, m-am dus pe stradă şi am întrebat.. Dar nu prea a mers..


    EDIT : Am aflat, sincere mulţumiri p1lgr1m !
    Last edited by Attil4S; 12-04-2016 at 09:59 PM.

  5. #1295
    Guest

    Default

    Salutare tuturor. Am si eu o intrebare simpla , am facut acum multi ani in cont . Dar problema este ca emailul de pe acest cont este blocat . nu mai am acces la el . a fost sters din cauza inactivitatii. Se poate schimba emailul de pe cont? Nume cont :Sinjay -> email : [email protected] . Multumest frumos

  6. #1296
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    111

    Default

    Quote Originally Posted by lel1 View Post
    Salutare tuturor. Am si eu o intrebare simpla , am facut acum multi ani in cont . Dar problema este ca emailul de pe acest cont este blocat . nu mai am acces la el . a fost sters din cauza inactivitatii. Se poate schimba emailul de pe cont? Nume cont :Sinjay -> email : [email protected] . Multumest frumos
    Nu exista vreun cont inregistrat cu acest email. Probabil a fost sters pentru ca nu l-ai accesat o lunga perioada de timp.

  7. #1297
    Guest

    Default

    Exista o lista cu cat respect obtii in urma unui jaf cu gang-ul tau /virtual gang?

  8. #1298
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Illinois
    Posts
    154

    Default

    Nu, dar poti sa vezi cati bani primesti. De exemplu la 10mil$ ai 1000 respect.

  9. #1299
    Join Date
    May 2011
    Posts
    67

    Default

    Quote Originally Posted by geobogza View Post
    Exista o lista cu cat respect obtii in urma unui jaf cu gang-ul tau /virtual gang?
    cand intri pe cont, sus ai Ajutor -> Manualul jocului. acolo gasesti spargerile cu recompensele

  10. #1300

    Default

    salut, cum se calculeaza "stats" pierdute cand esti atacat? de exemplu o data am fost atacat de un player si am pierdut 2000 din fiecare, aproximativ, si peste 2 zile am pierdut 3000 fiind atacat de acelasi player....unde e calculul?

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •