Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 110 of 131 FirstFirst ... 1060100108109110111112120 ... LastLast
Results 1,091 to 1,100 of 1308
  1. #1091
    Guest

    Default

    Jucatorii sub 200 respect nu ii vei vedea in lista de atac cu gangul, ii poti vedea in lista de atac 1vs1 dar nu ii poti selectiona.

    Am mai auzit de problema asta cu persoanele care sunt atacate de "nicaieri" am avut o experienta runda trecuta in care am atacat dar nu mia aparut nimic ca am castigat/pierdut decat dupa cateva secunde 5-10

  2. #1092
    Guest

    Default

    KiRk am si eu o intrebare pt tine in legatura cu aceste aberatii care le faceti de fiecare data cand omor pe cineva la 2 minute in apara ai fost omor de mai puternicu gang sdsdsd sau poweeeeer sau cine stie ce abearatii bagati voi sa fim seriosi voi ati facut asa ca sa bage lumea credite macar faceti cu cap nu asa pe fata la japca cum ar veni ca eu nu am gasit nici un gang cu denumirile astea si de cate ori caut nu imi arata nimik deci totusi....macar sa fie ceva plauzibil nu asa..dar in fine poate nu este vina ta poate a celor care au creat jocu dar ca sugestie macar sa apara la misto acel gang cu toate ca poate este doar o imagine..in fine ms

  3. #1093
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    68

    Default

    Gangul nu apare in topul gang-urilor daca nu a durat 1h crims-15 minute de la creearea lui.
    Nu este nici'o aberatie privinta gang-urilor. Pur si simplu te-a prins cineva in club si a pus GA pe tine,nu-i deloc complicat.

  4. #1094
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by f0rsaken View Post
    Gangul nu apare in topul gang-urilor daca nu a durat 1h crims-15 minute de la creearea lui.
    Nu este nici'o aberatie privinta gang-urilor. Pur si simplu te-a prins cineva in club si a pus GA pe tine,nu-i deloc complicat.
    gang-ul apare la statistici doar daca ii scrii numele (chiar daca nu sa facut refreshul) si nu sunt 15 min ci 30 min reale, pt refresh la top ganguri

    @Scr3am - vad ca te "scr3mi" cam mult fara sa stii nimic de jocul asta... daca esti atacat de vreun gang inseamna ca ai avut o relatie (solida sau rosie) in care ai fost pus la ga si apoi acea persoana a schimbat fata...cand scrii numele gangului "dfgdfagg" si nu iti apare inseamna ca acel gang a fost deja dizolvat sau i sa schimbat rapid numele... numele de "fdgdfhdh" la gang sunt puse la misto....cand cineva face un gang nu cred ca isi pune numele mamei

  5. #1095
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    68

    Default

    In sfarsit am reusit sa vand.Imi cer scuze.
    Last edited by f0rsaken; 04-15-2012 at 03:02 AM.

  6. #1096
    Guest

    Default

    ce are de merge TC asa jalnic,am intrebat mai multa lume pe skype,messenger si tot asa mi-au spus jalnic jalnic eu cred ca ar trebui schimbat hostul acela in ceva mai bun,dupa cum se vede hostu e si ieftin si prost

  7. #1097
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by TuryCamaturul View Post
    ce are de merge TC asa jalnic,am intrebat mai multa lume pe skype,messenger si tot asa mi-au spus jalnic jalnic eu cred ca ar trebui schimbat hostul acela in ceva mai bun,dupa cum se vede hostu e si ieftin si prost
    CAMATARULE te rog eu sa nu dai foc la joc ok ? oamenii inca se joaca chiar si cu lag si fara . si cum sa te cheme Tury camataru mai merge :*

  8. #1098
    Guest

    Default

    Athens: 2012-05-04 17:00:00

    Si tot nu a inceput :-j

  9. #1099
    Guest

    Default

    ummm, care e secretul sa primim droage si cladiri/curve la tarul drogurilor/gaska de triciclisti?

  10. #1100
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    68

    Default

    Trick?
    Din cate stiu eu,n-am jucat runda asta deloc deci poate a fost schimbata regula, drogurile si cladirile se dadeau random la Motociclisti.Se dadeau destul de rar cladiri,dar droguri la fiecare spargere .

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •