Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 10 of 131 FirstFirst ... 891011122060110 ... LastLast
Results 91 to 100 of 1308
  1. #91
    Guest

    Default

    a.Desi cineva spunea mai sus ca "toate" rundele se joaca "cinstit", nu se aude nimic de boti pentru crescatorie de iepuri?Ca in perioada lui Honome brazilienii erau tari cu botii lor, nu s-a putut trece peste codul ala de 2 litere ?
    b.Repet o intrebare pusa mai sus, care sunt avantajele modului "iepure"?
    c.La spionaj, cand se spioneaza un gang, in raportul spionului ce date apar, despre proprietatile tuturor membrilor gangului sau doar numele lor si eventual barurile liderului ?

    Offtopic, nu am citit toate threadurile, pentru ce s-au dat banurile din top runda asta ?
    Felicitari Sporty&Team

  2. #92
    Guest

    Default

    iepurii in bunny mode nu apar in statistici individual . la gang apar normal

  3. #93
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Transformam topicul de Intrebari si Raspunsuri simple in discutie generala si fara sens?
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  4. #94
    Guest

    Default credite

    cine imi spune plz cum pot baga credite (sa imi dea nr ca atunci cand incepe runda sa bag numa codu)

  5. #95
    Guest

    Default

    cand incepe jocu poti intra la sectiunea de cumparare a creditelor si atunci cand vrei sa bagi pentru bonusul de skill

  6. #96
    Guest

    Default

    man stiu ca am mai bagat .... dar as vrea daca se poate sa imi zica si mie cineva daca pot cumanda creditele inainte si cand incepe runda sa fiu pregatit

  7. #97
    Guest

    Default

    Te referi sa dai SMS acum , si cand incepe sa bagi codul , nu cred ca merge incearca

  8. #98
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    cateva posturi au fost sterse
    in acest topic postezi [intrebari simple] si va trebui sa se [raspunda simplu] nu cu strategii, teorii ca joaca ala cu bot sau nu.
    cat despre boti in ultima vreme nu functioneaza ( subiect inchis despre boti) urmatoarea discutie despre aceasta tema va fi stearsa.

  9. #99
    Guest

    Question am o intrebare

    un prieten de al meu a murit....el mai poate juca sau sa faca parte din gang?...plz hellp me

  10. #100
    Guest

    Default

    Da , cand iese din spital

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •