Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 107 of 131 FirstFirst ... 75797105106107108109117 ... LastLast
Results 1,061 to 1,070 of 1308
  1. #1061
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    WTF? Avem medalie,si din cauza a doi "jucatori" mi-a disparut .Vreau sa stiu motivul,si de ce este atata coruptie in jocul asta?
    Deci reclamarea unui jucator care a comis o ilegalitate (a abuzat de proxy pentru a obtine o medalie intr-o tara, medalie pe care nu o merita) reprezinta un act de coruptie in joc? Adica cine e corupt, admin-ul care a facut ce trebuia sa faca, conform regulilor nu?


    2.Daca sa zicem luam top gg,si domnul Kirk vedea medalia aia,zbura oricum,nu?Adica orice medalie as fi luat tot ramaneam fara?Macar sa ma simt bine,stiind ca acea medalie nu avea cum sa ramana acolo pentru toata viata.
    Mersi,
    Va pup ;*
    Daca luai top gang, "Domnul Kirk" iti lasa medalia acolo, pentru ca e luata pe drept, tu fiind membru in acel gang castigator. Deci nu orice medalia, medaliile luate in tari din care nu ai jucat niciodata si ai folosit proxy.

    Si noi te pupam :*
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  2. #1062
    Guest

    Default

    Faza s-a intamplat de ceva vreme si n-am treaba , dar daca tot a venit vorba hai ca zic si eu ceva ) Daca am avut cont in tara X facut de cineva de acolo dar care nu a jucat atunci care a fost problema ?Timp de 7 sau 8 runde n-a avut nimeni treaba cu mine si abia pe urma m-ati mutat pe Romania pentru ca dupa cateva runde sa raman si fara chestiile alea bleo ) Intrebarea este DE CE si CU CE au deranjat acele chestii daca proxy-ul nici nu intra in ecuatie ? [asta pentru ca am vazut ce motivatie s-a dat in cazul de mai sus]

  3. #1063
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    36

    Default

    Quote Originally Posted by only4funro View Post
    Faza s-a intamplat de ceva vreme si n-am treaba , dar daca tot a venit vorba hai ca zic si eu ceva ) Daca am avut cont in tara X facut de cineva de acolo dar care nu a jucat atunci care a fost problema ?Timp de 7 sau 8 runde n-a avut nimeni treaba cu mine si abia pe urma m-ati mutat pe Romania pentru ca dupa cateva runde sa raman si fara chestiile alea bleo ) Intrebarea este DE CE si CU CE au deranjat acele chestii daca proxy-ul nici nu intra in ecuatie ? [asta pentru ca am vazut ce motivatie s-a dat in cazul de mai sus]
    E acelasi lucru only ...

  4. #1064
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    68

    Default

    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    Deci reclamarea unui jucator care a comis o ilegalitate (a abuzat de proxy pentru a obtine o medalie intr-o tara, medalie pe care nu o merita) reprezinta un act de coruptie in joc? Adica cine e corupt, admin-ul care a facut ce trebuia sa faca, conform regulilor nu?

    Daca luai top gang, "Domnul Kirk" iti lasa medalia acolo, pentru ca e luata pe drept, tu fiind membru in acel gang castigator. Deci nu orice medalia, medaliile luate in tari din care nu ai jucat niciodata si ai folosit proxy.

    Si noi te pupam :*

    Mersi pentru raspuns.
    Eu zic de medalia pe care ati luat-o deja,daca luam medalie de gg,batea la ochi medalia aia de tara,nu?Deci tot ramaneam fara ea,asa-i?
    ps: Sa recunoastem macar ca daca nu ma dadea in gat Patricio,nu descoperea nici un admin ca am medalie pe alta tara.Pana la urma asta e,amandoi am gresit,viata merge mai departe,medaliile se pot inzeci.
    ps2: Sper ca nu te deranjeaza "Nenea kirk"

    Thanks you,nenea Kirk

  5. #1065
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Raman perplex cand vad modul in care ganditi. Deci daca ai luat o medalie intr-o tara din care nu ai jucat niciodata, si nimeni nu si-a dat seama timp de 8 runde, este perfect ok, dar daca a sters-o un administrator atunci e ceva in neregula, doar pentru ca au trecut multe runde?

    Only4fun, nu au deranjat dar este incorect. Nu meriti acea medalie si nici steagul altei tari, indiferent acum cat timp ai luat-o.

    F0rsaken - asa, si daca nu te descoperea nici un admin, asta ce vrea sa insemne, ca meritai medalia aia? Nu, nu o meritai, si faptul ca am sters-o acum, eu sau altcineva din TC Crew nu reprezinta un act de coruptie sau mai stiu eu ce.


    PS; Poate ar trebui ca stersul unei medalii obtinute incorect sa fie acompaniat si de un ban permanent, ca altfel vad ca tot comentati. Atunci sa vedem cum mai luati inca 100 de medalii.

    PPS: Te rog, fara "nenea", "domnul" sau alte apelative. Kirk e suficient.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  6. #1066
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    68

    Default

    Ok,am inteles,mersi mult Kirk.
    Deci in concluzie,daca mai luam o medalie,un admin trebuia sa vada si ramaneam fara,deci tot acolo ies .
    Apropo,nu imi aduc aminte sa fi fost atat de multe cazuri de acest gen,sau poate doar cateva dintre ele au fost raportate.Am citit acum ceva timp pe forum un roman care avea o medalie pe Ungaria,castigata cu ajutorul proxy-ului,care avea o satisfactie ca nu a fost prins si mutat in Romania dupa atatea runde .
    Asta este..
    Mersi inca odata Kirk
    Va pup ;*

  7. #1067
    Guest

    Default pentru kirk

    kirk , ma mai ajuti si pe mine ??? am o saptamana , poate doua de acuma , de cand te rog sa imi scoti si mie banul ... te rog mult ... mersi

  8. #1068
    Guest

    Default

    Ceva noutati pt runda urmatoare? aleea o sa fie ok? se mai impementeaza ceva nou?

  9. #1069

    Default

    O sa afli cand incepe.
    TheCrims.com Crew

  10. #1070
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    36

    Default

    Quote Originally Posted by f0rsaken View Post
    Ok,am inteles,mersi mult Kirk.
    Deci in concluzie,daca mai luam o medalie,un admin trebuia sa vada si ramaneam fara,deci tot acolo ies .
    Apropo,nu imi aduc aminte sa fi fost atat de multe cazuri de acest gen,sau poate doar cateva dintre ele au fost raportate.Am citit acum ceva timp pe forum un roman care avea o medalie pe Ungaria,castigata cu ajutorul proxy-ului,care avea o satisfactie ca nu a fost prins si mutat in Romania dupa atatea runde .
    Asta este..
    Mersi inca odata Kirk
    Va pup ;*
    Joaca si castiga medalie pe bune , hai sa lasam discutiile astea ca n-au nici o importanta

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •