Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 108 of 131 FirstFirst ... 85898106107108109110118 ... LastLast
Results 1,071 to 1,080 of 1308
  1. #1071
    Guest

    Default

    intrebare : cum pot sa joc de pe mai multe conturi odata...inainte puteam de pe internet explorer , dar acum primesc eroarea asta : "Ai fost deconectat datorita unui alt login de pe IP-ul 188.173.169.26 (IP-ul tau este: 188.173.169.26) Daca ai fost inactiv in ultimele 10 minute, este posibil ca un prieten de incredere sa fi intrat pe contul tau." ...cum pot sa dau spargeri cu gangu daca nu ma pot loga pe mai multe conturi odata?!?!?

  2. #1072
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by nitrored View Post
    intrebare : cum pot sa joc de pe mai multe conturi odata...inainte puteam de pe internet explorer , dar acum primesc eroarea asta : "Ai fost deconectat datorita unui alt login de pe IP-ul 188.173.169.26 (IP-ul tau este: 188.173.169.26) Daca ai fost inactiv in ultimele 10 minute, este posibil ca un prieten de incredere sa fi intrat pe contul tau." ...cum pot sa dau spargeri cu gangu daca nu ma pot loga pe mai multe conturi odata?!?!?
    inainte sa joci poti sa citesti un pic regulile

    2. Este interzis sa detii sau sa joci pe mai multe conturi

    3. Nu ai voie sa imparti contul, sau sa joci cu altcineva pe cont.

  3. #1073

    Default

    Quote Originally Posted by nitrored View Post
    intrebare : cum pot sa joc de pe mai multe conturi odata...inainte puteam de pe internet explorer , dar acum primesc eroarea asta : "Ai fost deconectat datorita unui alt login de pe IP-ul 188.173.169.26 (IP-ul tau este: 188.173.169.26) Daca ai fost inactiv in ultimele 10 minute, este posibil ca un prieten de incredere sa fi intrat pe contul tau." ...cum pot sa dau spargeri cu gangu daca nu ma pot loga pe mai multe conturi odata?!?!?
    Salut. Nu mai exista posibilitatea sa joci cu mai multe conturi. Pentru mai multe detalii am sa te rog sa citesti aici: http://forum.thecrims.com/showthread.php?26644-Runda-54!
    TheCrims.com Crew

  4. #1074
    Guest

    Default

    A cazut serverul acuma la sfarsit?? ca`mi da 504 Gateway not found.. nu se incarca pagina...

  5. #1075
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    68

    Default

    Serverul a inceput sa cada grav la ora 22:00 (ora crims-ului) ! Stiu ca runda se va prelungi,am creat acest reply pentru a afla ora,nu neaparat exacta cand va incepe prelungirea jocului.
    Multumesc.

  6. #1076
    Guest

    Default

    Din cauza unor dificultati tecnice va fi o prelungire a rundei de doar 30 minute reale, astazi (28 februarie) de la ora 18:30 la ora 19:00.

  7. #1077
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by CrinulD3Argint View Post
    inainte sa joci poti sa citesti un pic regulile

    2. Este interzis sa detii sau sa joci pe mai multe conturi

    3. Nu ai voie sa imparti contul, sau sa joci cu altcineva pe cont.

    salut. am si eu 2 probleme: am acasa router cu 1 pc si 2 laptop-uri conectate + 3 telefoane mobile conectate wireless. Tin sa precizez ca nu am mai jucat din 25 decembrie de cand a picat prima data serverul si, in functie de raspuns decid daca o sa incep sa rejoc. In mod normal am la fiecare calculator / laptop / telefon cate un ip diferit, doar ca difera ultima cifra de la ip. Imi iau ban daca folosesc de pe fiecare dispozitiv un cont (am citit cam 50 % din comentariile de pe forum si nimeni nu a raspuns direct ci toti au dat raspuns "pe dinfara" - adica nimeni nu a putut zice clar de e alba sau de e neagra, plus ca altii si-au luat ban, dar foloseau acealsi ip.). exemplu clar: sa zicem ca am nr de ip 213.157.176.1 - la desktop, 213.157.176.2 la un laptop, 213.157.176.3 la al 2-lea laptop, etc. Intrebarea mare este: imi iau ban pe clasa de ip sau pe terminatie? Adica, bot-ii vostri cum dau ban-ul, cum sunt setati, sa caute clasa sau tot ip-ul?
    intrebarea a 2-a: aveam un cont pe nume "razvan7" (acuma am razvan77) si, cand v-a picat serverul din decembrie nu m-am mai putut loga la el. Pe el aveam 3 medalii de locul 1 pe tara. Pentru ca l-ati sters, de atunci nu mai joc. Rugamintea este (stiu ca nu imi puteti da parola de la cont, ca nu pot demonstra ca e al meu): ziceti-mi e-mail-ul de la acel cont ca sa pot sa reactivez contul. Asa demonstrez ca intr-adevar e contul meu. Parola de la e-mail o stiu sigur. Daca reactivez contul cu medaliile mai joc.
    Ms pentru intelegere si pentru timpul acordat.
    Constantin.

  8. #1078
    Guest

    Default

    salutare tuturor.aveti idee cei din crew si admini dp forum dc nu m-am putut loga pe forum de 3 zile?tot imi dadea ca nu ma pot loga pentru ca forumul nu este disponibil.incercati daca se poate sa remediati problema,pentru ca eu m-ai aveam un pic si renuntam de tot ceea ce tine de crims....Have a nice day !

  9. #1079
    Guest

    Default

    Cand incepe runda 55? (

  10. #1080
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by KillerAngels View Post
    Cand incepe runda 55? (
    NU SE STIE ! cand o sa inceapa o sa se anunte

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •