Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 111 of 131 FirstFirst ... 1161101109110111112113121 ... LastLast
Results 1,101 to 1,110 of 1308
  1. #1101

    Default

    Nu este nici un "secret", totul este random.
    TheCrims.com Crew

  2. #1102
    Guest

    Default

    in schimb s-au scos tarfele de la gask )

  3. #1103
    Guest

    Default

    Salut,
    Nu am jucat de foarte mult timp. Lucrurile s-au schimbat intre timp, majoritatea in bine. Gen timpul din spital, puscarie, nu mai sunt tichete la nightclub si alte lucruri. Din pacate vad ca jocu nu mai este atat de popular ca pe vremuri. De aici si problema mea si altora, aceea ca ajungem la un anumit nivel (in cazul meu Capo) de unde nu stiu cat de mult mai putem promova fara un gang unde sa putem da fk. De 2 saptamani caut gang de fk, dar mereu se dizolva gangul pt ca nu e destula lume si mai ales sunt unii fara nivel corespunzator. Pt persoane ca mine, care joaca o ora - doua pe zi, e aproape imposibil sa trecem de pragul asta. si am vazut acelasi fenomen si pe alte "strazi" din alte tari. Deja e monoton sa dau spargere la Casa Mafiei sau sa bag sala pt Inteligenta ca sa pot cumpara cladiri.

    Se pot face schimbari care sa vina in ajutorul nostru sa putem promova mai usor?
    Nu cunosc foarte bine sistemul si schimbarile din el.
    Eu acum am cateva sute de cladiri pt Booze si doar 37 de Heroina. Atunci cand vand drogurile, imi creste si respectul. E vreo diferenta intre booze si heroina la vanzare? ma refer la respectul primit. pt heroina primesc mai mult respect fata de booze, luand in calcul aceesi cantitate?
    Am cateva tarfe, toate agate prin baruri. Am cumparat Bordel, dar il am degeaba. Nu-l pot accesa si pe vremuri puteam baga tarfele in bordel ca sa nu mai moara cand colectez banii de la ele. Acum nu se intampla nimic cand apas pe el. Care-i faza?

  4. #1104
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Basumche View Post
    Salut,
    Nu am jucat de foarte mult timp. Lucrurile s-au schimbat intre timp, majoritatea in bine. Gen timpul din spital, puscarie, nu mai sunt tichete la nightclub si alte lucruri. Din pacate vad ca jocu nu mai este atat de popular ca pe vremuri. De aici si problema mea si altora, aceea ca ajungem la un anumit nivel (in cazul meu Capo) de unde nu stiu cat de mult mai putem promova fara un gang unde sa putem da fk. De 2 saptamani caut gang de fk, dar mereu se dizolva gangul pt ca nu e destula lume si mai ales sunt unii fara nivel corespunzator. Pt persoane ca mine, care joaca o ora - doua pe zi, e aproape imposibil sa trecem de pragul asta. si am vazut acelasi fenomen si pe alte "strazi" din alte tari. Deja e monoton sa dau spargere la Casa Mafiei sau sa bag sala pt Inteligenta ca sa pot cumpara cladiri.

    Se pot face schimbari care sa vina in ajutorul nostru sa putem promova mai usor?
    Nu cunosc foarte bine sistemul si schimbarile din el.
    Eu acum am cateva sute de cladiri pt Booze si doar 37 de Heroina. Atunci cand vand drogurile, imi creste si respectul. E vreo diferenta intre booze si heroina la vanzare? ma refer la respectul primit. pt heroina primesc mai mult respect fata de booze, luand in calcul aceesi cantitate?
    Am cateva tarfe, toate agate prin baruri. Am cumparat Bordel, dar il am degeaba. Nu-l pot accesa si pe vremuri puteam baga tarfele in bordel ca sa nu mai moara cand colectez banii de la ele. Acum nu se intampla nimic cand apas pe el. Care-i faza?
    ca sa vezi care cladiri sunt mai convenabile faci niste calcule matematice, nu e asa de greu (cantitatea * productia * 6(daca ai peste 10k intel sa ceva de genu) )
    secretul respectului sunt tarfele si cat mai multa carisma (la 4 milioane carisma tarfele produc maxim)
    bordelele le folosesti ca sa poti cumpara cat mai mult tarfe, tarfele agatate in bar la ce te ajuta? ) incerca sa cumperi niste tarfe tu (preferabil ultimele 3 de pe pagina) si o sa faci mai mult respect

  5. #1105
    Guest

    Default

    Si eu as fi PRO pentru a scoate guestul, si sa se faca cum era inainte. Adevarat, a evoluat mult, dar la spargeri single sa fie aceleasi dificultati cand treceai guest`ul. Nu prea gasesti gang, mai ales de oameni seriosi! Sa se lase la fel in runda urmatoare, in afara de spargeri single! As fi de acord cu asta. Si cred ca multi sunt de parere cu mine. Astept pareri
    Respect!

  6. #1106
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    68

    Default

    Da,si cu spargerile in gang ce facem? Ok..ok .. poate este o propunere penibila,defapt,pentru voi,admini sigur este.De ce nu se revine la multi accounts? VREM SA DAM SPARGERI IN GANG !!! Ok..ziceti ca domne cei cu top inter aveau sute de iepuri pusi intr-un tabel Excel,bine..maxim 20 de iepuri,sa putem da fk,nu sa stam sa ne rugam de straini care pe deasupra nici nu ne invita.Helloooo,mai nou in Crims daca nu ai multi prieteni esti terminat !
    Si am citit intr-un post mai vechi facut de Kirk,spunand cam asa " Noua versiune a jocului promoveaza jocul fara sa stai 24/24" De unde ma?! Glumesti? Acum stai 24/24 la FK! Poti lua top inter mai nou daca stai la fk si ai prieteni(stats + drougs) . FARA PRIETENI ESTI MORT ! Asta numai e joc ..
    Last edited by f0rsaken; 06-02-2012 at 05:31 PM.

  7. #1107
    Guest

    Default

    un joc pe care joci cu 200 conturi il mai poti numi "joc"? mi se pare mult mai fain asa... tu CS cu cate conturi joci deodata?

  8. #1108
    Guest

    Default

    Eu n-am mai vazut de mult sa se lege prietenii in jocul asta...de vreo trei ani. Acum exista doar gasti strict delimitate de interese obscure, cersetori si donatori. Si mai exista (inca) o groaza de iepuri. Ca asa-i romanul, inventiv...
    Deocamdata am inteles ca asta-i directia catre care doresc ei sa se indrepte: un singur cont per jucator. Bineinteles ca asta tine si de politica economica, si pe buna dreptate. Orice joc este facut de o firma, firma are activitate economica, iar aceasta activitate nu prea lasa loc de filantropie. Nimanui nu-i convine sa munceasca doar pentru amuzamentul altora. Asa ca aceasta activitate economica va determina si directia de dezvoltare a jocului. Ca va fi evolutie, involutie ori stagnare, nu se va sti vreodata; nu exista joc ce poate multumi toti jucatorii. Asa ca ramine doar varianta "ori iti convine si joci, ori nu esti multumit si te retragi". Din pacate, nu se tine cont de parerea jucatorilor...ori, poate, din fericire...
    Nu vreau sa tai elanul nimanui. Dar exista prieteni si "prieteni". Asadar, sa va fereasca cine vreti voi de "prieteni", ca de dusmani va puteti feri si singuri !

    P.S.: "Nu cunoastem decat ceea ce imblanzim. Iar oamenii nu mai au timp sa cunoasca nimic. Cumpara lucruri gata facute de la negustori. Si cum nu exista negustori de prieteni, oamenii nu mai au prieteni." – Antoine de Saint Exupery

  9. #1109

    Default

    Daca sunteti atat de multi care vreti sa dati spargeri, de ce nu va strangeti de pe o runda pe alta si jucati impreuna? Eu chiar si dupa 2 ani de inactivitate am gasit cu cine sa dau spargeri, voi de ce nu puteti?
    TheCrims.com Crew

  10. #1110
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Cristian View Post
    Daca sunteti atat de multi care vreti sa dati spargeri, de ce nu va strangeti de pe o runda pe alta si jucati impreuna? Eu chiar si dupa 2 ani de inactivitate am gasit cu cine sa dau spargeri, voi de ce nu puteti?
    Neah, nu te da pe tine ca exemplu. Tu...era sa spun ca tu esti "o vaca tocmai buna de muls", dar mi-e teama sa nu fiu inteles gresit. Prin prisma calitatii de moderator ("Super Moderator"), unii vor sa profite de tine, cum au profitat si de altii. Mai un sfat, o maslina, o atentie, mai o ciorba de credite, acolo, o vorba buna pentru debanare...nimeni nu taie gaina cu oua de aur ca s-o faca friptura.

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •