Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 112 of 131 FirstFirst ... 1262102110111112113114122 ... LastLast
Results 1,111 to 1,120 of 1308
  1. #1111
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by willwallace View Post
    Neah, nu te da pe tine ca exemplu. Tu...era sa spun ca tu esti "o vaca tocmai buna de muls", dar mi-e teama sa nu fiu inteles gresit. Prin prisma calitatii de moderator ("Super Moderator"), unii vor sa profite de tine, cum au profitat si de altii. Mai un sfat, o maslina, o atentie, mai o ciorba de credite, acolo, o vorba buna pentru debanare...nimeni nu taie gaina cu oua de aur ca s-o faca friptura.
    post-ul asta chiar il ador ) adevar adevar adevar

  2. #1112
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Da, imi place si mie alegoria, numai ca el cand s-a intors in joc dupa 2 ani nu era nici Moderator, nici Super Moderator. Prin urmare, argument invalid. Oh, si Sad, daca mai sugerezi ca noi dam informatii din joc sau favorizam jucatorii care ne dau gang, sau ce mi-ar putea da mie un jucator sa-mi fie de folos (?) si in schimb le acordam anumite beneficii sau derogari de la reguli iei ban. Si ma tin de ban-ul urmator, te asigur de asta (in ambele medii).
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  3. #1113
    Guest

    Default

    Iar ai sarit degeaba, Kirk. Nu am sugerat asta, ci faptul ca unii jucatori spera asta. E cu totul altceva. Priveste doar cite "propuneri indecente" contine GB-ul tau ("da-mi si mie 1milion", "vreau si eu niste credite", "ridica-mi si mie banul", s.a.m.d.) si-mi vei da dreptate. Stii si tu, vorba latinului: "Dum spiro, spero"...
    P.S.: In ceea ce-l priveste pe Cristian, nu cred ca are cineva ce sa-i reproseze. Dar eventualii profitori nu au intirziat sa apara, si ii dau tircoale de mult...doar-doar o pica ceva. Cum apare cineva mai de treaba, cum sar disperatii pe el ca la rugby Si asta e valabil nu numai pentru voi, nu numai in acest joc, nu numai pe net. Sincer, chiar ii doresc sa aiba prieteni adevarati, cum erau pe timpuri in jocul asta, prieteni care sa-l aprecieze pentru ceea ce face, nu pentru ceea ce este...dar care sa stie si sa il critice daca va fi cazul.

  4. #1114

    Default

    Quote Originally Posted by willwallace View Post
    Neah, nu te da pe tine ca exemplu. Tu...era sa spun ca tu esti "o vaca tocmai buna de muls", dar mi-e teama sa nu fiu inteles gresit. Prin prisma calitatii de moderator ("Super Moderator"), unii vor sa profite de tine, cum au profitat si de altii. Mai un sfat, o maslina, o atentie, mai o ciorba de credite, acolo, o vorba buna pentru debanare...nimeni nu taie gaina cu oua de aur ca s-o faca friptura.
    Te inseli amarnic, nu am revenit "ca moderator", ci ca simplu jucator si am reusit sa imi castig increderea prin faptul ca stiu sa joc thecrims.

    Quote Originally Posted by willwallace View Post
    Iar ai sarit degeaba, Kirk. Nu am sugerat asta, ci faptul ca unii jucatori spera asta. E cu totul altceva. Priveste doar cite "propuneri indecente" contine GB-ul tau ("da-mi si mie 1milion", "vreau si eu niste credite", "ridica-mi si mie banul", s.a.m.d.) si-mi vei da dreptate. Stii si tu, vorba latinului: "Dum spiro, spero"...
    P.S.: In ceea ce-l priveste pe Cristian, nu cred ca are cineva ce sa-i reproseze. Dar eventualii profitori nu au intirziat sa apara, si ii dau tircoale de mult...doar-doar o pica ceva. Cum apare cineva mai de treaba, cum sar disperatii pe el ca la rugby Si asta e valabil nu numai pentru voi, nu numai in acest joc, nu numai pe net. Sincer, chiar ii doresc sa aiba prieteni adevarati, cum erau pe timpuri in jocul asta, prieteni care sa-l aprecieze pentru ceea ce face, nu pentru ceea ce este...dar care sa stie si sa il critice daca va fi cazul.
    Da, ai dreptate, au aparut si asa-zisii "prieteni" odata cu functia, dar eu vin de pe o alta comunitate cu peste 1 milion de utilizatori unde sunt moderator de mai bine de 2 ani, si de pe o comunitate unde se depaseste numarul de 200k utilizatori unde am fost admin si membru anti-cheat, CV care mi-a dat o sansa la functia pe care o detin aici si crede-ma ca sunt obisnuit cu "prietenii" acestia si stiu cand si cum sa le dau cu flit.
    Spre deosebire de altii, eu stiu unde este nevoie sa fi moderator si unde este nevoie sa fi jucator, altii nu au stiut asta si prin urmare nu mai fac parte din nici un staff, niciunde. Ba chiar m-a amuzat unul care mi-a dat add pe skype si se dadea pe langa mine, care la un moment dat sa imi zica ca el a fost moderator pe nu stiu ce forum si ca a fost demis ca vindea informatii pe bani reali...
    TheCrims.com Crew

  5. #1115
    Guest

    Default

    cum fac si eu rost de bani pentru ca nu am nici arma si nu mia luat cand mi-am facut profilu de unde fac rost de bani,stit cum sa fac rost de bani?

  6. #1116
    Guest

    Default

    de unde pot sa iau niste bani avand invedere ca nu am nici bani nici arme? va rog ajutatima

  7. #1117

    Default

    TheCrims.com Crew

  8. #1118
    Guest

    Default Casa de toleranta

    Cum se poate intra intr-un bordel saui o casa de toleranta ?

  9. #1119

    Default

    Nu se mai poate, au fost dezactivate.
    TheCrims.com Crew

  10. #1120

    Default

    Neamtzule... aici ai id meu de skype ... david_swe2007 .. mai te invat si eu cite ceva... cand am timp.... ( te invat ce stiu , nu sunt profesionist)

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •