Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 118 of 131 FirstFirst ... 1868108116117118119120128 ... LastLast
Results 1,171 to 1,180 of 1308
  1. #1171
    Guest

    Default

    Salut, nu inteleg la ce te referi prin upgrade, poti sa explici ce iti apare la pagina "Vanzatorul de arme/armuri" daca pui un screen poate inteleg mai bine, multumesc.

  2. #1172
    Guest

    Default

    Ca sa urci in Grad ( Ex: De la Hangaround la criminal ) , Nu imi apare nimic deosebit vash doar ca nu merge sa cumpar , apas pe buton dar nu se intampla nimic


    Edit: De cumparat merge sa cumpar arme sau sa le vand dar de cumparat armuri ... nimic
    Last edited by Breake; 09-20-2012 at 09:30 PM.

  3. #1173
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    111

    Default

    Incearca cu Google Chrome.

  4. #1174
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by p1lgr1m View Post
    Incearca cu Google Chrome.

    Da , merge . Multumesc

  5. #1175

    Default

    odata la cati ani primesti un bilet ?

  6. #1176
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by CatalinzZz View Post
    odata la cati ani primesti un bilet ?
    Odata la 5 ani/minute reale.

  7. #1177
    Guest

    Default

    Sincer sa fiu, a-ti cam dat-o in bara cu schimbarile astea! . Cele mai proaste schimbari sunt: 1.Cea cu biletele 2. Aceea cu spargerile in gang, ca se i-a mai putin si are dificultate acelasi skill si 3. Cu relatiile, dar cu ele, pe o parte e bine pe o parte e rau.
    Productia la tarfe a-ti redus-o, spargerile in gang de asemenea...voi vreti ca respectul la sfarsitul rundei sa fie de 20kk? Sa ne intoarcem prin runda 48? Runda trecuta, schimbarile au fost excelente! Runda asta slabe schimbari .V-as ruga sa se faca schimbarile la loc, cele cu gangul, daca nu, cele cu tarfele! ...Eu as zice sa faceti la loc cu spargerile din gang! Pentru ca cele cu tarfe se ajunge la un respect astronomic...Dar eu zic la respectul care s-a luat runda trecuta de 385kk e suficient, si as spune sa se faca la loc cum a fost! VA multumesc.

  8. #1178

    Default

    Se vede ca nu ai prins rundele cand daca faceai 100k erai chiar fericit... V-ati obisnuit prost cu respect si skill mare, iar acum ca jocul este un pic mai greu sariti de fund in sus ca schimbarile sunt "proaste". Cea cu biletele de ce sunt proaste? Ca nu mai poti da spargeri 24/7 ca un robot? Dar spargerile in gang? Ca nu mai poti face de fk din ziua 5, iar in ziua 20 sa incepi sa dai direct FK? De ce nu detaliati? De ce nu veniti cu propuneri? De ce trebuie sa criticati constructiv daca tot nu va place ceva? Cand este vorba de a critica sunteti primii, dar cand trebuie sa propuneti ceva nici ca va intereseaza.
    TheCrims.com Crew

  9. #1179

    Default

    nu mai inteleg pff ... sa imi explice si mie cineva... am prins unu in club si am dat atac il bat si dupa in min ma trezesc cu ga??... dc daca sa terminat atacu dc a mai putut sa dea ga ?

  10. #1180

    Default

    Cel mai probabil a pus GA pe tine inainte sa il ataci, iar prin faptul ca nu l-ai omorat sau nu ai intrat in puscarie, GA-ul a ramas activ.
    TheCrims.com Crew

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •