Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 129 of 131 FirstFirst ... 2979119127128129130131 LastLast
Results 1,281 to 1,290 of 1308
  1. #1281
    Guest

    Default

    de exemplu eu gasesc pe cnv in club si nu imi da relatie rosie
    nu pot sa il atac !!! m`a atacat unul si a pierdut si tot dau de el dar nu pot sa il atac !!! CE ARE ??

  2. #1282
    Daniel4ever Guest

    Default

    Trimite problema ta pe http://support.thecrims.com/ .

  3. #1283
    Guest

    Default

    Cum fac sa îmi activez deagelul?Am arma,armura activatã nush ce sã fac.O mânã de ajutor vã rog.Mersi

  4. #1284

    Default

    Salut!! am incercat si eu sa-mi bag niste credite de pe telefon! ii cartela pe Orange si am credit! Am urmat pasii de acolo dar nu se intampla nimic!! adica am ales cate vreau vreau, am bagat numarul de telefon, apoi am trimsi sms la acel numarul scurt dupa care nu se mai intampla nimic!! ceva raspunsuri? Mersi!

  5. #1285

    Default

    Vreau sa cumpar credite prin SMS si nu stiu cum .. ma poate ajuta cineva plz? Sunt chiar la inceput , azi am inceput ) , si inca ceva, pe orice apasa cand sunt pe joc ma baga la CREDITE !!! Ce pot sa fac?

  6. #1286
    Daniel4ever Guest

    Default

    Apasa pe Sectiunea "Credite" si urmeaza pas cu pas indrumarile. Pentru alte nelamuriri foloseste : http://support.thecrims.com/.
    Last edited by Daniel4ever; 06-28-2015 at 09:53 PM.

  7. #1287

    Default

    Cum sa fac sa imi pun tarfele in bordel si cum sa fac sa devin membru intr-un gang?

  8. #1288
    Guest

    Default

    Daca imi upgradez gangul la lvl5 absolut toate , la ce skill pot rezista

  9. #1289
    Daniel4ever Guest

    Default

    Quote Originally Posted by HellCrime View Post
    Daca imi upgradez gangul la lvl5 absolut toate , la ce skill pot rezista
    O sa afli dupa ce ajungi level 5.

  10. #1290

    Default

    Am si eu o intrebare am primit mesajul asta ...... We have detected that you might be using more than one account. You are not allowed to play with more than one account. If you want to play with multiple accounts please visit The Crims Classic. If you don't respect the rules you will get banned. Ma joc de foarte multe ori de la munca de pe pc si nu sunt singuru care se joaca .Am mai avut o discutie cu un moderator pe tema asta spunandu`mi ca nu este nici o problema daca se conecteaza altcineva de pe acelasi pc nu trebuie sa fie de pe acelasi device , respectiv telefon, tableta etc .
    Poate rezolvam ceva

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •