Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 28 of 131 FirstFirst ... 1826272829303878128 ... LastLast
Results 271 to 280 of 1308
  1. #271
    Guest

    Default

    mersi.am trimis sa vedem daca se rezolva

  2. #272
    Guest

    Default O intrebare

    Salut poate stie cinevaq raspunsul la problema mea

    Am trimis un sms la 1261 pentru 10 credite si nimic ..........
    Fac "prostia" si mai trimit unu totla 1261 si iar nimic

    Asta se intampla aseara 19 iun pe la 18:30 si nici pana azi nu am primit codurile,asta nu e grav doar ca mau taxat


    Stie cineva raspunsu ????

  3. #273
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  4. #274
    Guest

    Default

    Salutare! Am si eu o intrebare, sunt incepator, pot zice.

    Vreau sa atac pe cineva de la "Atac". Am relatii "roşii" cu 4 jucatori care imi apar scrisi cu rosu, dar cand sa intru la "Atac" nu pot da click pe ei. Adica imi apar colorati in gri in loc de alb(pe negru) ca si cum click-ul nu ar fi posibil. Ma poate lamuri cineva? Mersi

    edit: Mai am o intrebare: de ce nu pot intra eu in propria mea Casa de Toleranta de la Viata de noapte-> Bordel? Dupa ce bag la favorite Cladirea, apare doar X-ul rosu, nu si butonul "Enter"

    Multumesc!
    Last edited by steaua22; 06-23-2009 at 08:28 PM.

  5. #275
    Guest

    Default

    Nu poti sa ii ataci deoarece au respect sub 200 .


    Incearca sa schimbi respectul maxim de la intrare, probabil tu ai pus respectul de intrare mai mic decat respectul pe care il ai.


    Bafta !

  6. #276
    Guest

    Default

    Asa e la ambele. Mersi

  7. #277
    Guest

    Default Credite....help please :((

    Am doua conturi...cu primul am esuat complet desi l-am incarcat cu credite si am si cerut stergerea lui. Se poate face transfer de credite intre un conturi?

  8. #278
    Guest

    Default

    nu se mai pot face credit transfer... dar daca ti-ai sters contul recent .. se poate recupera timp de 2 saptamani... vb si tu cu cineva din community crew...

  9. #279
    Guest

    Default Plz un raspuns

    <1> Ce este un gang????si cum pot intra in el???
    <2> Cum adica dau 10 credite si ma scoate afara din spital????


    P|z spunetim :P

  10. #280
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    1) un gaNG este un fel de gasca de prieteni asemanatore din viata reala, cu gangul poti da spargeri luand astfel mai multi bani.
    Atentie insa cu cine esti in gang, sa iti fie prieteni altfel vei sta mai mult in spital.

    2) cu 10 credite poti iesi din spital, si nu mai esti nevoit sa astepti atatea zile pentru a iesi, insa creditele trebuie sa le cumperi si costa $ :P

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •