Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 30 of 131 FirstFirst ... 2028293031324080130 ... LastLast
Results 291 to 300 of 1308
  1. #291
    Guest

    Default

    scrie pe prima pagina in ziua cand sunt "extragerile"

  2. #292
    Guest

    Default

    Cum pot sa obtin bilete pentru a intra intr-un bordel?

  3. #293
    Guest

    Default

    in fiecare zi de crims,adica 6 roe reale primesti cate 12 bilete pentru a intra... foloseste-le cu chibzuintza...

  4. #294
    Guest

    Default

    fratilor despre ce este in vorba.....cu chestia din dreapta sus..cu completatul formularului si castigi credite...ca nu prea inteleg despre ce este vorba...cu completez..."survey" sau "offers" ce scrie acolo...are careva idee despre ce este vorba?

  5. #295
    Guest

    Default

    habar n-am ... completeaza si vezi ce si cum xD

  6. #296
    Guest

    Default

    ce poti sa faci ca single player ca sa iti creasca respectul?dau acum spargeri la tarul drogurilor de ma plictisesc.am armura nomex si distrugatorul dar respectul creste foarte greu.trebuie neaparat sa intru intr-un gang?

  7. #297
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by CaDracul13 View Post
    fratilor despre ce este in vorba.....cu chestia din dreapta sus..cu completatul formularului si castigi credite...ca nu prea inteleg despre ce este vorba...cu completez..."survey" sau "offers" ce scrie acolo...are careva idee despre ce este vorba?
    Acelea sint link-uri catre anumite site-uri ,mai ales cazinouri online...din cite stiu eu ,baietii cer un cont minim de 50 euro . Aceste site-uri nu ies niciodata in pierdere ,dar cineva trebuie sa piarda...vrei sa fi si tu unul dintre "fericitii cistigatori" ?

  8. #298
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by julius00x View Post
    ce poti sa faci ca single player ca sa iti creasca respectul?dau acum spargeri la tarul drogurilor de ma plictisesc.am armura nomex si distrugatorul dar respectul creste foarte greu.trebuie neaparat sa intru intr-un gang?

    S-au tot dat raspunsuri la aceasta intrebare , iar la intrarea pe forum este specificata clar indicatia de a citi celelalte postari inainte de a pune o anumita intrebare . Da ,ar fi bine sa intri intr-un gang .Totusi ,gangurile nu se fac pe strada...cine spune asta ,minte . Gangurile se fac cu anumite persoane in care ai incredere ,de regula amici ...daca nu ai amici reali incearca sa-ti faci amici in acest joc...ti-o vei fura o data ,de doua ori ,de
    n-ori ,pina te vei plictisi sa pierzi skill . Cel mai bine este sa-ti faci propriul tau gang ,dar despre useri principali si userii secundari denumiti "iepuri" si la ce servesc ei s-a tot discutat . Pentru aprofundarea temei , iti recomand calduros (37°C) rubrica "Strategii" si topicurile "Respect!" si "Rabbit mode" printre altele ,pentru a-ti face o privire de ansamblu . Totodata ,citeste cu atentie regulile jocului ... Lectura placuta si succes !

  9. #299
    Guest

    Default

    o intrebare de noob !
    Cum pun parola la club ? merge?

  10. #300
    Guest

    Default

    cum adica sa pui parola la club ? este IMPOSIBIL ... eventual sa pui respect maxim ... daca tu ai 2500 respekt,pui la rave respect maxim 3000... si cei peste 3000 nu pot intra..

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •