Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 58 of 131 FirstFirst ... 848565758596068108 ... LastLast
Results 571 to 580 of 1308
  1. #571
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ice4heart View Post
    eu nu inteleg un lucru.din cate s-au spus trebuie sa ai o relatie rosie sau galbena cu cineva ca sa poti sa il bagi in spital...dar cum se fac relatiile astea ca eu de cate ori am intrat in spital nu am avut nici o relatie cu nimeni...
    Daca intri intr-un club, automat ai relatie rosie daca cineva ii in clubul respectiv .. sau intra dupa tine si te vede .

  2. #572
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ice4heart View Post
    eu nu inteleg un lucru.din cate s-au spus trebuie sa ai o relatie rosie sau galbena cu cineva ca sa poti sa il bagi in spital...dar cum se fac relatiile astea ca eu de cate ori am intrat in spital nu am avut nici o relatie cu nimeni...
    este indiferent, poti sa ai una rosie, poti sa ai una galbena sau poti sa le ai pe amandoua pai asta pentru ca cel care te.a atacat a fost prea rapid ca sa te poti uita la "Prieteni"

  3. #573
    Guest

    Default

    1 intrebare..daca fac clan pentru spargeri si intru in spital de ce imi dispare clanu cand ies? dati-mi niste info despre clanuri etc un link sa aflu mai multe. Multumesc anticipat

  4. #574
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by neamiai View Post
    1 intrebare..daca fac clan pentru spargeri si intru in spital de ce imi dispare clanu cand ies? dati-mi niste info despre clanuri etc un link sa aflu mai multe. Multumesc anticipat
    Din moment ce esti in spital .. mi se pare normal sa nu mai ai nici gang corect ?

    Gangs - The Crims Guide

  5. #575
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by GangStarsRullz View Post
    Din moment ce esti in spital .. mi se pare normal sa nu mai ai nici gang corect ?

    Gangs - The Crims Guide
    nu cred ca mai inteles...ce trebuie sa fac sa pastrez clanu ...si daca am membri in clan ce se intampla daca intru in spital sau jail ? multumesc
    ps: am citit gangs ..dar in cele 4 randuri nu m-au lamurit cu nimic.

  6. #576
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by neamiai View Post
    ce trebuie sa fac sa pastrez clanu ...si daca am membri in clan ce se intampla daca intru in spital sau jail ? multumesc
    Daca ai luat spital Gangul se dizolva automat !
    Daca esti la inchisoare gangul ramane !

  7. #577
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by neamiai View Post
    nu cred ca mai inteles...ce trebuie sa fac sa pastrez clanu ...si daca am membri in clan ce se intampla daca intru in spital sau jail ? multumesc
    ps: am citit gangs ..dar in cele 4 randuri nu m-au lamurit cu nimic.

    daca intri in spital, automat iesi din gang, e logic , esti mort... daca intri in parnaie ramai in gang ...

  8. #578
    Guest

    Default

    deci fara spital sau se duce clanu...am inteles..Multam fine

  9. #579
    Guest

    Exclamation Salut

    Asa...sa vedem....De ce imi scade ''respectul" dupa ce cumpar o cladire sau fac orice alta actiune inafara de a da o spargere cand imi creste???

  10. #580
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Gheorghe88 View Post
    Asa...sa vedem....De ce imi scade ''respectul" dupa ce cumpar o cladire sau fac orice alta actiune inafara de a da o spargere cand imi creste???

    respect = bani $ ... cand cheltuiest bani iti scade si respectul ... 10000$ = 1 punct la respect

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •