Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 78 of 131 FirstFirst ... 2868767778798088128 ... LastLast
Results 771 to 780 of 1308
  1. #771
    Guest

    Default

    Am si eu o mica problema nu imi apare "Afacerile tale" de ce si cum rezolv problema??? Multumesc Anticipat astept raspunsuri

  2. #772
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Quote Originally Posted by paul9 View Post
    Am si eu o mica problema nu imi apare "Afacerile tale" de ce si cum rezolv problema??? Multumesc Anticipat astept raspunsuri
    Ai contul setat pe modul iepure. Problema nu o poti rezolva decat facandu-ti un nou cont, asta deoarece odata setat un cont pe modul iepure, asa ramane.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  3. #773
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by T0nYkuLz View Post
    Vash esti un copil prost care nu intelegi scopul threadului...cum iti suna intrebari si RASPUNSURI?daca nu vrei sa raspunzi nu o face.dar nu incerca sa ii convingi tu pe altii ca dau mura`n gura.oamenii vor sa ajute si pe altii sa invete sa creasca.
    Daca erai destept dadeai search si gaseai raspunsul, da scuze tu esti inteligent.

  4. #774
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    84

    Default

    Quote Originally Posted by T0nYkuLz View Post
    Vash esti un copil prost care nu intelegi scopul threadului...cum iti suna intrebari si RASPUNSURI?daca nu vrei sa raspunzi nu o face.dar nu incerca sa ii convingi tu pe altii ca dau mura`n gura.oamenii vor sa ajute si pe altii sa invete sa creasca.

    N-ai invatat nimic din acest joc, dar deja te apuci sa jignesti alti jucatori care au alta opinie. Si da, Vash are dreptate...daca nu vi s-ar explica atit de amanuntit, poate curiozitatea v-ar ramine treaza. Pe cind asa gata, va credeti mari jucatori, credeti ca stiti totul, jocul nu mai are secrete pentru voi,va permiteti sa faceti scandal...si daca deja stii totul, nu se mai deranjeaza nimeni sa-ti explice ceva...
    Oricum, daca se va pune in aplicare ideea scoaterii cumpararii de skill de la spital, practic se va schimba tot jocul...alte reguli, alte idei, alte strategii. Atunci nu va mai avea cine sa-ti explice, asa ca tot va trebui sa-ti pui creierul la treaba. Te rog lasa cearta si pastreaza-ti energia pentru runda viitoare.

  5. #775
    Guest

    Default

    Fratilor incep sa cred ca este plictisitor crims.aveti solutii daca joc singur?am 5000 la skiluri si nu stiu ce sa mai fac.daca dau spargere la tarul drogurilor cresc prea incet.

  6. #776
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by T0nYkuLz View Post
    Fratilor incep sa cred ca este plictisitor crims.aveti solutii daca joc singur?am 5000 la skiluri si nu stiu ce sa mai fac.daca dau spargere la tarul drogurilor cresc prea incet.
    Este un topic numit "strategii" acolo poti sa gasesti dupa cum spune titlul, cateva strategii cu care poti sa iesi pe cel putin 50 inter, si printre primii 10 in ro, dar nu o sa fie usor.

  7. #777
    Guest

    Default

    am citit acolo insa crezi ca mai pot avansa chiar daca joc singur?mulumesc pentru raspunsuri!

  8. #778
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by T0nYkuLz View Post
    am citit acolo insa crezi ca mai pot avansa chiar daca joc singur?mulumesc pentru raspunsuri!
    Daca ai timp si chef poti face multe singur

  9. #779
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    84

    Default

    Quote Originally Posted by T0nYkuLz View Post
    Fratilor incep sa cred ca este plictisitor crims.aveti solutii daca joc singur?am 5000 la skiluri si nu stiu ce sa mai fac.daca dau spargere la tarul drogurilor cresc prea incet.
    Cu alte cuvinte, noi ti-am explicat degeaba ce sint iepurii si intructiunile lor de folosire, nu-i asa? Bun, bine ca stim, sa nu ne mai chinuim sa-ti explicam si alta data ca tot degeaba o facem, daca nu esti in stare sa intelegi macar atita lucru...

  10. #780
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by SadAngel View Post
    Cu alte cuvinte, noi ti-am explicat degeaba ce sint iepurii si intructiunile lor de folosire, nu-i asa? Bun, bine ca stim, sa nu ne mai chinuim sa-ti explicam si alta data ca tot degeaba o facem, daca nu esti in stare sa intelegi macar atita lucru...
    Cand am spus ca iti bati capu degeaba aveam un motiv )… DACA o sa scoata de la spital skillurile, "vanatorii de strategi" o sa astepte sa joace altii si dupa sa le dea mura.n gura, generatiile astea noi nu stiu care sunt placerile jocurilor...asteapta totul pe tava sau triseaza...placerea unui joc este dificultatea si descoperirile pe care le faci sigur, dar ei au uitat asta…

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •