Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 8 of 131 FirstFirst ... 6789101858108 ... LastLast
Results 71 to 80 of 1308
  1. #71
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    Am creat acest topic, pentru a oferi un singur loc in care, jucatorii noi si mai putin experimentati sa puna intrebari pertinente, si sa primeasca raspunsuri gandite, si scrise intr-un mod cat mai scurt, concis si lipsite de orice urme de ironie si aroganta. Nu uitati va rog, ca toti am fost incepatori.

    Aceastea fiind spuse, va rog evitati posturile offtopic, devieri de la subiect si in general orice comportament care ar putea leza integritatea conturilor voastre, si accesul pe acest forum.

    Va multumesc,
    sal am si eu o intrebare: creditele pe care le ai intr'o runda se transfera in urmatoarea runda?...

  2. #72
    Guest

    Default

    da iti raman pe cont si in runda urmatoare

  3. #73
    Guest

    Default hehe

    am si eu o intrebare nu e una mica ci una mare ... Cum fac si eu o poza la profil ma refer in sensul acela text graffiti + alte poze pe langa ... arata super marfa am si eu fonturi in comp o gramada si am incercat si eu sa fac dar nu imi ies si daca mi-ati putea spune si mie la id de messenger tek_csclan as fi foarte recunoscator ..... astept raspuns
    Last edited by Grudge; 02-09-2009 at 01:23 PM.

  4. #74
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    poti sa faci poze din acelea in photoshop daca te pricepi..

  5. #75
    Guest

    Default

    Stie cineva dupa ce se va incepe runda urmatoare vom incepe totul de la 0???
    Last edited by djlukasss; 02-10-2009 at 04:13 PM.

  6. #76
    Guest

    Default srry

    pai tocmai asta e problema caut un tutorial anume si as fi foarte recunoscator daca mi-ai face un tutorial .... astept rasp la id de mess tek_csclan


    Multumesc

  7. #77
    Guest

    Default

    daca in runda 33 bag 20 de credite si nu le folosesc acestea se pastreaza pentru runda urmatoare?

  8. #78
    Guest

    Default

    Creditele raman pe cont .

  9. #79
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by djlukasss View Post
    Stie cineva dupa ce se va incepe runda urmatoare vom incepe totul de la 0???
    Mai exact de la 5

  10. #80
    Guest

    Default

    Salut baieti, as avea cateva intrebari punctuale, daca ma puteti ajuta...:
    1.In momentul in care la docuri platesc ca sa aflu cand vine urmatorul transport si ce cumpara, cum va arata raspunsul ?Imi va spune exact data/drogul, indiferent cand va fi, sau imi va zice daca in urmatoarele 2 zile va veni sau nu astfel incat va trebui sa platesc iarasi ?
    2.Ce anume imi va spune un informator despre un jucator/gang daca il platesc ?
    3.Daca eu am un caracter hitman si lovesc intr-unul pimp, amandoua sa spunem ca au la atributele principale 10.000 skill si la celelalte doar 5.000 skill, voi primi cu hitmanul mai mult din skillurile care ii sunt caracteristice lui(toleranta-forta) in timp ce pimp-ul va pierde carisma etc?
    4.Cand imi milkuiesc userele secundare, cam care e pretul optim pentru a cumpara un punct la skill de la spital ?Caci daca e prea mic iepurele trebuie mult timp pana fac echipa sa dau in cel mare, daca e mai mare iepurele, e mai scump skillul, deci, care ar fi optimul efect/timp consumat, 800 skill, 1500 etc ?
    5.Pe ce data va incepe cel mai probabil runda viitoare, daca s-au folosit boti de auto-atac runda asta, daca s-a jucat pe cinstite runda trecuta, de ce e asa mare diferenta dintre primul si urmatorii, detalii de genul Mersi

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •