Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 9 of 131 FirstFirst ... 78910111959109 ... LastLast
Results 81 to 90 of 1308
  1. #81
    Guest

    Default

    1 - Vei afla cu ce drog va veni si ziua exacta .
    2 - Ce arme are..si ce cluburi .
    3 - Nu inteleg intrb .
    4 - Depinde , de cate conturi ai , si cat de mare este contul principal .
    5 - Runda noua (33) va incepe Vineri 13 Februarie la ora 19:00 .
    Cred k toate rundele sunt jucate cinstit .
    "de ce e asa mare diferenta dintre primul si urmatori " - Cred ca te referi la runde ,rundele sunt din ce in ce mai grele .

    Asta e parerea mea , nuj daca e asemanatoare cu a celorlalti
    Last edited by M1tza; 02-11-2009 at 09:36 PM.

  2. #82
    Guest

    Default

    Tnx Reluand:
    3. Am userul hitman, dau intr-un alt user care e pimp, eu iau 3000 strenght, 3000 toleranta(forta si toleranta fiind atributele mele principale), 1200 intel, 1200 carisma, el va pierde 3000 carisma si 1200 strenght ? Intr-un atac, daca el pierde skilluri in suma de 1000(250 la fiecare skill sa zicem), eu castig suma de 1000 skill sau exista "comisioane" din partea jocului ca sa stanjeneasca transferurile de skill ?

    6.Vedeam diverse strategii de joc, se vehicula ideea ca pentru un gang de fk e nevoie de n perechi de iepuri cu cate 200 milioane pe ei cu care sa cumperi skill, cat skill vroiau sa cumpere de fapt(pretul mediu altfel zis) ?

    7.Am inteles care sunt dezavantajele modulului "iepure", dar care sunt avantajele ?
    Pai, primul are 13.000.000, al 5-lea are doar 5.000.000, diferenta consta cel mai mult in skill sau in $ ? Ma uitam la Nicegirls, ca in ziua 177 avea 16k respect doar, nu cred ca am inteles cum si de ce
    8.Ce browsere folositi pentru multi-acc ?Batranul ie sau aveti altele care sa nu imparta cookiesurile ?

  3. #83
    Guest

    Question cand incepe runda noua

    asi vrea sa stiu si ew cand incepe runda noua

  4. #84
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Quote Originally Posted by SMECHERUL222 View Post
    asi vrea sa stiu si ew cand incepe runda noua
    http://forum.thecrims.com/showthread.php?t=16454

    Oare cat de greu este sa citesti inainte de a posta?
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  5. #85
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by DernierGod View Post
    Tnx Reluand:
    3. Am userul hitman, dau intr-un alt user care e pimp, eu iau 3000 strenght, 3000 toleranta(forta si toleranta fiind atributele mele principale), 1200 intel, 1200 carisma, el va pierde 3000 carisma si 1200 strenght ? Intr-un atac, daca el pierde skilluri in suma de 1000(250 la fiecare skill sa zicem), eu castig suma de 1000 skill sau exista "comisioane" din partea jocului ca sa stanjeneasca transferurile de skill ?

    6.Vedeam diverse strategii de joc, se vehicula ideea ca pentru un gang de fk e nevoie de n perechi de iepuri cu cate 200 milioane pe ei cu care sa cumperi skill, cat skill vroiau sa cumpere de fapt(pretul mediu altfel zis) ?

    7.Am inteles care sunt dezavantajele modulului "iepure", dar care sunt avantajele ?
    Pai, primul are 13.000.000, al 5-lea are doar 5.000.000, diferenta consta cel mai mult in skill sau in $ ? Ma uitam la Nicegirls, ca in ziua 177 avea 16k respect doar, nu cred ca am inteles cum si de ce
    8.Ce browsere folositi pentru multi-acc ?Batranul ie sau aveti altele care sa nu imparta cookiesurile ?

    3. diferenta intre ce pierde ala si ce castigi tu exista, da' e prea mica

    6. un iepure de fk are deja ~20k skill, asadar de 200mil ai mai cumpara maxim 300-400. nu renteaza. ai auzit tu ceva da nu ai auzit bine

    7. diferenta consta 100% in bani. acum modul de joaca e asta: se strang 5-6 obsedati pe un cont si cresc iepuri 24/7, cu care doneaza bani pe contul mare. nimeni nu mai face skill si ii inteleg.. inainte se dadeau razboaie mari, unde era vorba de 15-20 mil skill in doar 4-5 oameni. acum nu mai strangi 15-20 mil nici daca scuturi tot top 200 international.

    8. foloseam opera pt ca puteai da "back" pana intrai inapoi in club/fighclub fara sa cheltui nici un bilet porma a fost banat si am revenit la batranul IE care isi face bine treaba in materie de multi-acc

  6. #86
    Guest

    Default

    "acum nu mai strangi 15-20 mil nici daca scuturi tot top 200 international." sunt skille destul de mari la castigatori .

  7. #87
    Guest

    Unhappy

    Daca dai cu skill mult 1vs1 si se pierde skill,diferenta e mult mai mare la pierdere :P am patit-o runda asta (#32)

  8. #88
    Guest

    Default

    Asta am aflat si eu , ca e mai bn sa dai milk prin ga nu prin 1v1

  9. #89
    Guest

    Default

    "6.Vedeam diverse strategii de joc, se vehicula ideea ca pentru un gang de fk e nevoie de n perechi de iepuri cu cate 200 milioane pe ei cu care sa cumperi skill, cat skill vroiau sa cumpere de fapt(pretul mediu altfel zis) ?"
    Daca ai fi citit pana la capat ultimele posturi ai fi inteles la ce ma refer:P Era vorba de la ce skill se milkuieste un iepure, asta luand in calcul ideea ca ajung 200 milioane pe un iepure pentru a-l transforma in iepure de fk, asta tradus insemnand ca ai 200 milioane pe cate 30 de iepuri si dai cu ei in altii 10 si le tot cumperi skill, skillul donatorilor fiind nu in jur de 20k ci poate 1 k sau pe aproape, asta eram curios cat de aproape de 1k -+
    Cum se pot dona bani asa de repede ?Eu stiu ca se pot "dona" skill, credite, droguri la dealer inainte de vapor, bani cumparand din bar desi e tare greoi si mananca multe bilete pe care poate nu le ai, dar altfel ?Credeam ca a crescut asa de repede NiceGirls pentru ca a avut multi iepuri cu care a dat in userul pe care avea si drogurile, i-a crescut skillul, si-a vandut drogurile la vapor, si-a colectat ce a fost de colectat si cam asta a fost, voi ce credeti ?

  10. #90
    Guest

    Default

    Deci , se cumapra 1k skill si se milkuieste , apoi iar cumperi , milk etc.
    Nu poti sa donezi bani / decat prin club
    NiceGirls - la 6kk rsp - nu avea skill decat pt fk (numai bani), skillul a fost bagat spre sf

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •