Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9

Thread: Tragic N00bName

  1. #1
    Guest

    Talking Tragic N00bName

    Plm chiar nu ma asteptam chiar asa de curand sa va milkuiasca joker. Si nu ma asteptam la joker sa fie acela. Oricum va meritati numele de n00bname ( donatori de skill MOKA ) plm o chestie destul de frumoasa.... daca imi amintesc bine ati mai fost odata sclavetii lu joker de l-ati ajutat sa ia locu 1 daca ma gandesc bine prin runda 28. Oricum eu unul am vb ceva cu F1rst dar daca voi nu v-ati inteles intre voi asta e. Felicitari ptr un inceput promitator si un final dezastruos ( nici ziua 100 nu ati apucat-o ). Sper ca de data asta chiar sa va lasati de joc ptr ca faceti tara de rusine, vreti top dar de fiecare data dati la altii ) uluitor de prosti.
    Respect from HA members =)) ati dat dovada de cea mai mare prostie pe care am vazut-o pe crims pana acuma.

  2. #2
    Guest

    Default

    auzi ba nene... macar au facut ceva in rahatu asta de joc... pe cand tu? ce plm ai facut ma? dute-n plm de invidios care esti...

  3. #3
    Guest

    Default

    si ba gumabh... ziceai de donatori? uiti ca voi ati donat la curva sa nu ia noname si gasca lu joker 1? )) macar taci dracu )

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by CapaT View Post
    si ba gumabh... ziceai de donatori? uiti ca voi ati donat la curva sa nu ia noname si gasca lu joker 1? )) macar taci dracu )
    Macar noi l-am dat de buna voie pentru ca am fost rugati. Nu sa fac gangu si a 2-a zi cand ma trezesc sa am surpriza sa ma milkuiasca ala care l-am ajutat sa ia top 1 international si pe care-l consideram prieten bun)) de ia facut si user pe ro.

  5. #5
    Guest

    Default

    asa ..siiiiiiii??? ba baiatule da cum au ajuns iepurii ''mari jucatori'' de crims

  6. #6
    Guest

    Default

    Stau si ma gandesc la ei saracii ca de Sarbatori cand toata lumea era la munte sau dadeau petreceri, ei stateau pe crims si cresteau iepuri ca sa-i faca de FK. Cred ca si revelionu l-au petrecut in gasca stand holbati la monitor sa vada ce droguri au mai aparut la dealer ca sa le cumpere. Plm sa stai cu sampania in mana la 0:00 si sa-ti doresti sa castigi top 1 pe internatioal la TC e o realizare foarte mare. Vedeti ca oricum puteti sa mai faceti odata revelionu ca sunt multi care-l fac pe stilul vechi si macar va puteti bucura si voi, ca crimsu v-a adus numai durere de cap.

  7. #7
    Guest

    Default

    gmbh in afara de faptu ca iti dau clasa la orice ora .. uiti faptu ca te-ai rugat de mine zile in sir sa-ti dau skill sa vanezi ?


    vezi de treaba ta prietene ...

  8. #8
    Guest

    Default

    bay ghey ce plm vb tu ma ... cand o sa ajungi la perfm. team-ului NN atunci sa vb...esti un nimeni si comentezi

  9. #9
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    si ba gumabh... ziceai de donatori? uiti ca voi ati donat la curva sa nu ia noname si gasca lu joker 1? )) macar taci dracu

    si te mai numesti roman Gmbh. ?
    Ps la urmatoru topic deschis de tine pe subiectul asta si cu un asemenea vocabular vei avea ban.
    succes!

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •