Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 37

Thread: 33 te YeniLik ?

Guest

Default 33 te YeniLik ?

33 te YeniLik İstiyorum (: YeniLik Derken, Eski HaLini Geri İstiyorum Crims in (: Resimsiz, Code suz (: Emre veya Burak. Var mı La Hiç GeLişme Bu Konu Hakkında ?
    Last edited by SeRmet; 02-10-2009 at 10:03 PM.

Guest

o zaman sen yenilik değil gerilik istiyorsun

Guest

valla bu değişiklikleri yapıcaklrını sanmam. şu an herşey yolunda gibi gözüküyor

Guest

Quote Originally Posted by SeRmet View Post
    33 te YeniLik İstiyorum (: YeniLik Derken, Eski HaLini Geri İstiyorum Crims in (: Resimsiz, Code suz (: Emre veya Burak. Var mı La Hiç GeLişme Bu Konu Hakkında ?
    Resimsiz tadı olmaz kodsuz olursa honome gibileri bot kurup haksız yere round alır bence bu halide güzel cok fazla kod oldugunu kabul edıyoruz fakat botlara karşı bunlar gereklı. Bilirsin sende round 20 ye kadar hep bot kullanılırdı kullananlar oldu .

Guest

ya Orası Doğru. Macro KullanıLıodu. Ama BöyLede Millete İllallah GeLio Bea Kardeşim. SürekLi Code SürekLi Resim. Hele Zaten o ResimLere YanLış Cevap Verdin mi Acile Yollanıosun. Yani Ben Ne Zaman YanLış CevapLasam ÖyLe Oluo. BiLerekte YanLış CevapLadığım Yok. :P Resim GeLio ŞıkLar Resimin Arkasında Filan KaLıo. Mecburen Yani :P

Guest

SAYIN MODELATOR ... Allah rızası için şu konuya el atın o yaşlı amca ve polis herzaman karşımda tam adam indirecem soru soruyo ..tabii adamlardaa arazi oluyoo... ayrıca profillere de bi el atın yaff kendi resimlerinii koymasınlar..mide diye bişey kalmadı .. aynı s. gibi fotoları warr bi de bişeyy sanıolarr kendilerinii hastane meydanındaa sohabet edemiorzz ana bacı bırakmadılarr ... ilgilenirseniz sevinirim ...

Guest

O ResimLer Elin Mahkum ... Devamını BiLiosun. GeLicek. Diğer Konu İse;
    Profilline Herkez İstediği Resmi Koyar. Yüz Tanıma Sistemini Crims e Geçirmenin Manası Yok. Gereksiz. Hea Küfür Konusuna GeLincede. Küfür EdenLerin ID Lerini ve Ettiği Küfürün Kanıtı Olarak Ps. Alır Buraya Koyarsın. Mod.Lar İlgiLenir Kardeşim

Guest

eywalla ... dewam etsinlerr o zamannn ... olur böyle vakalar modelatör yakalar...

Guest

Eet iLqiLenirlen ona Eminim Sermet

Guest

Code' suz yaparsanız çok sewinirim GhostMouse