Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
  1. #1
    Guest

    Default co się stało ze starymi kontami?

    Witam,
    Juz jakis czas nie gralam w TC. I tak mnie naszla pare dni temu ochota. Chce sie zalogowac, nie da sie. Klikam na przypomnij haslo- nic. To postanowilam sie zarejestrowac jeszcze raz na ten sam login. I wszystko pieknie lanie, mam ten sam nick co wczesniej, e-mail musialam podac inny bo na wp nie mozna. Tylko, ze na poprzednim koncie mialam dosc sporo kredytow z poprzednich edycji, a teraz ich nie ma. Co ciekawe, zeby sie zalogowac na forum musialam urzyc starego hasla, co by oznaczalo, ze moje konto dalej istnieje.
    Czy moglby mi ktos powiedziec co zrobic zeby odzyskac moje kredyty i moj dawny profil?
    Pozdrawiam.

  2. #2
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Być może mylisz login/hasło. Spróbuj skorzystać z przypomnienia na e-mail.
    "Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

  3. #3
    Guest

    Default

    Przypomnienie na e-mail nie działało. I wiem jakie miałam hasło i login. Grałam na nich pare edycji.

  4. #4
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Co jakiś czas developerzy czyszczą baze danych z nieaktywnych kont, podaj ID konta którym nie możesz sie zalogować, a ja sprawdze co sie dzieje.
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  5. #5
    Guest

    Default

    Nie mam pojęcia jakie było ID konta. Obecnie to chyba 11971347. Nick był trunksia a e-mail [email protected]

  6. #6
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Konto z tym nr email nie figuruje już w naszej bazie danych, musiało zostac skasowane z powodu dłuższej nieaktywności lub bezpośrednio przez gracza.
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  7. #7
    Guest

    Unhappy

    A na forum figuruje? Troche dziwne. Szkoda, że nie dostałam żadnej informacji o tym, że moje konto zostanie usunięte... I kredytów tym bardziej szkoda, bo było ich koło 100

  8. #8
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Więc tak .. z tego co pamietam to kiedys trze sie było oddzielnie rejestrowac do gry i na forum, wiec to jest odp na Twoje pytanie, w grze istnieje konto z tym samym nickiem, ale załozone w marcu 09.
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  9. #9
    Guest

    Default

    Tak, ponieważ tak jak pisałam na samym początku jak nie udało mi się przypomnieć hasła na e-mail to myślałam, że będzie trzeba się jeszcze raz zarejestrować. Czyli nie ma szans na odzyskanie kredytów?

  10. #10
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Nie ma takiej możliwości
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •