Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
  1. #1
    Guest

    Default to juz musi byc bug!!

    AHHHHHHHHHHHHHHHH

  2. #2
    Guest

    Default Re: to juz musi byc bug!!

    teraz znow brazyl 1 co ma mniej respa od niego brazyl ma 1ml cos a polak 2 ml cos sami sprawcie to jaks bug

  3. #3
    Guest

    Default

    przykro mi to mówic ale jesteś takim nobbem ze az mnie boli;/ Crimasters i LySyNizariJajcun to są 2 rózne konta. LySyNizariJajcun co chwile ma rip więc dlatego sie tak dzieje ze raz Crimasters jest pierwszy a raz LySyNizariJajcun.

    pozdro 600 dla nobów!

  4. #4
    Guest

    Default

    hehe, to konto z Polski mozliwe ze przecpalo pare x, i dlatego tak jest, innej opcji niz szpital nie ma, a ze jest to krotki czas, a szkoda kredo to stawiam na przecpanie. tak jak mowil rafex brazyle zmieniają respa kupując dragi albo robiąc staty wiec czasem są na pierwszym, a czasem na drugim ;P Pozdro, ps. nie wciagaj sie w tą gre )

  5. #5
    Guest

    Default

    Jeśli ktos Cie zabije to znikasz na ten czas ze statystyk choc bys byl 1

  6. #6
    Guest

    Default

    nie sadze zeby ich zabili bo napewno przy takim wyniku bedą sie pilnowac zeby darmo stat nie tracic ;P Ale za to slyszalem jak wy w tamtej na koniec straciliscie wlasnie w klubie i na sparze chyba od SebciaD ;P Pozdro Piekar ;]

  7. #7
    Guest

    Default

    poprawka u siebcia bylo +45k u amora -50k ale nie wiadomo czy stat nie oddaja komus zreszta wpisz zeby dac kontakt pisze ze nie zyja aha i powiedz wkoncu kim Ty jestes xD

  8. #8
    Guest

    Default

    hehe, moze i od amora, sorki za pomylke kim jestem dowiesz sie w stosownym momencie ) Powiem tylko ze znajomy ;] Pozdro

  9. #9
    Guest

    Default

    Pojawiam sie i znikam taka rola magika xD .ebac hh^^

  10. #10
    Guest

    Default Re: to juz musi byc bug!!

    Quote Originally Posted by dawidek11
    tak kilarazy ja wchodzilem na statystyki najpierw bylo tak [img] http://img178.imageshack.us/my.php?i...itled77ct3.png [/img] a potem tak [img] http://img178.imageshack.us/my.php?i...titled2jo8.png
    [/img] teraz sami zobaczcie ile on ma respa kilka razy tak bylo najpierw brazyl potem polak i tak wkolko a jak sie na jego profil wchodzilo to mnial wiecej respa od brazyla ale i tak niebyl na pierwszym miejscu
    panie kolego gra na operze jest zabroniona tak btw

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •