Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6

Thread: Kłamstwo?

  1. #1
    Guest

    Default Kłamstwo?

    Jakieś dwa dni temu kupiłem na TC kondony do dziwek, miały one zapobiegać przed syfem i innymi chorobami którymi zarażały. Gam sobie dzisiaj i idę do burdelu żeby energie sobie poreperować do kolejnego napadu a tu wyskakuj mi że leże w szpitalu bo złapałem STD. Co jest nie tak? W tamtej edycji 3 razy wkupywałem kondony i nie zaraziłem sie przez niego ani razu a teraz hmm.... jakiś błąd? Proszę o ważne i szybkie wytłumaczenie tego incydentu

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Quote Originally Posted by CappyOrange View Post
    Jakieś dwa dni temu kupiłem na TC kondony do dziwek, miały one zapobiegać przed syfem i innymi chorobami którymi zarażały. Gam sobie dzisiaj i idę do burdelu żeby energie sobie poreperować do kolejnego napadu a tu wyskakuj mi że leże w szpitalu bo złapałem STD. Co jest nie tak? W tamtej edycji 3 razy wkupywałem kondony i nie zaraziłem sie przez niego ani razu a teraz hmm.... jakiś błąd? Proszę o ważne i szybkie wytłumaczenie tego incydentu
    Nie ma nigdzie napisane, że gumki dają 100% szansy na to, że nie złapiesz syfa. Jest tylko napisane, że zmniejszą 100 krotnie ryzyko złapania jakiegoś syfa. Możesz sobie 100 razy poużywać, a za 101 możesz złapać coś.

  3. #3
    Guest

    Default

    gumki mają to do siebie, że pękają ^^

  4. #4
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Bez gumek ryzyko złapania syfa - 10%, z kondonami - 0,1% .. przez 1sze 100 razy
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  5. #5
    Guest

    Default

    Ale w poprzednej rundzie 3 razy kupowałem i ni cnie złapałe :/

  6. #6
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    A czytać umiesz? ...To jest czynnik losowy - możesz robić to 99 razy i nie złapiesz syfa, a możesz już złapać za pierwszym razem.
    "Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •