Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 134

Hybrid View

  1. #1
    Guest

    Default Put your hands up for ...NONAME!!!!!

    dupa multe runde....dupa aproape 1 an... baietii incearca un #1

    MULT NOROC!!!!

  2. #2
    Guest

    Default

    let`s do it ! >

  3. #3
    Guest

    Talking ei... da

    bine zis incearca ... dar nu cred ca vor reusi... e prea mare aerul de vedeta in jur acolo si in ciuda prostiei si a norocului in care nu joaca la int decat o echipa nu prea renumita... ei cu o prestatzie de 24 cu 25 / zi ar putea scoate un 11kk si sa se claseze pe 2 bravoo f1rst si inca 2 pe acolo... restul <.l.> ... au mai incercat 1 dar au fost intrusi caini care acum sunt dresatzi bine (sp00ky) el e cel care a ajutat la milk iar inainte joker ne-a demonstrat ca , chiar daca nu ai nume tot potzi fii milkuit...
    Last edited by CFRist; 05-19-2009 at 11:52 AM.

  4. #4
    Guest

    Default

    Atty...taci frate am facut intr-o zi de joc,cat ai facut tu si teamu` tau intr-o runda .

    Ciocu mic !

  5. #5
    Guest

    Default

    Ba C0mmanDo,nu inteleg de ce te tot ataci atata...nu am chef de cearta..mai bine vezi-ti tu de ale tale si noi de ale noastre ? K is cam satul sa ma tot cert cu voi. Nu is singuru si nici nu voi fi singuru care o sa ia milk...macar n-a fost cu intentie cum e de obicei..

    Cainele
    Last edited by Romania; 05-19-2009 at 12:39 PM.

  6. #6
    Guest

    Default

    (rofl) . . . *cainele* joaca cat echipa voastra B-) asa ca...shht!

  7. #7
    Guest

    Default A venit seful vostru

    Ce atata galagie pe aici ma?Alkoo vezi ca prea multa samanta de scandal visezi pe aici,mucles ca sa nu ma superi ca te evacuez cu forta)sports mai usurel cu abdomenele ca te sparg la ficati....iar mosulica vad ca esti jandarm si pe aici...ai grija cum vorbesti ca o sa te ascunzi si aici de rusine)hai felicitari lu mihaitza si lu sports ca restu sunt prea bolnavi de crims..sunt roboti si felicitarile nu ii ajuta cu nimic si nici nu ii incalzesc..macar acum cand toti erau in vacanta sa castige niste romani.

  8. #8
    Guest

    Default

    Quares... om fi noi "amicii" dar nu ne tragem de sireturi... tu care habar n-ai cu ce se manca jocu` vi aici si faci gura ca sunt unii dependentzi hai Ciocu` Mic Si Joc De Glezne !

  9. #9
    Guest

    Default

    :d asta cum ma vede ca ies cum se ia de mine.. simtete bine cu medalia de 7,2kk si iubeste jocul .. eu iubesc fetele o bere careva ? ... ahh am uitat unii o beau in barul personal.. sau al echipei noname in timp ce da fk continuu ))

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by CFRist View Post
    :d asta cum ma vede ca ies cum se ia de mine.. simtete bine cu medalia de 7,2kk si iubeste jocul .. eu iubesc fetele o bere careva ? ... ahh am uitat unii o beau in barul personal.. sau al echipei noname in timp ce da fk continuu ))
    Le-oi iubi tu dar ele te iubesc pe tine? Până ajungi tu să f... ce a f.... sports mai ai.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •