Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Poland
    Posts
    25

    Default Logowanie na dwóch kontach

    To, że mozilla nie obsługuje dwóch kont na raz wiedziałem, ale, że IE również nie może, to jest akurat dla mnie nowość.

    Posiadam Internet Exploer w wersji 7.0 i ani raz nie moge zalogować się na 2 konta naraz, mimo, że zaloguje się drugim kontem na serwerze 4 ( a pierwsze konto mam np na 3).
    Próbowałem też k-meleonem ale również jest to samo. Wszystkie ciasteczka i tym podobne sprawy czyściłem. Ma ktoś jakąś rade? Acha i takie mała informacja: nie grałem w sumie jakieś 18 edycji więc pewnie dużo mi umknęło.

    Z góry dzięki za pomoc.

  2. #2
    Guest

    Default

    co do IE zainstaluj starsza wersje ( 6 ) lub uruchom na raz tyle okien ( nie kart ) ile chcesz zalogowac kont odrazu jako strona domowa musi być TC... i loguj konta od ostatniego okna otwartego, to działało...

    co do FF.
    1. Start >Uruchom
    W wyskakującym okienku wpisujemy : firefox.exe -p ( lub poprzez klomęde 'CD' dochodzimy do folderu gdzie jest FF i wtedy wpisujemy firefox.exe -p ) , Wciskamy Ok .
    2. Wyskakuje nam kolejne okno , naciskamy Utwórz profil i stwarzamy tyle profili ile chcielibyśmy
    zalogować kont w grze.
    3. Po utworzeniu Profili wychodzimy z kreatora.
    http://img216.imageshack.us/img216/227/firefoxwp1.jpg
    4 . Wchodzimy w Panel Sterowania > System > Zaawansowane.
    5. Klikamy w " Zmienne Środowiskowe "
    6. "System Variables" Klikamy "Nowe"
    7. Wyskakuje okienko "Edit System Variable" W "Variable Name" Wpisujemy : MOZ_NO_REMOTE .
    W Polu "Variable Value" Wpisujemy Cyfrę "1"
    http://img132.imageshack.us/img132/1972/mozillabv1.jpg

    i sobie grasz

    pozdro !

  3. #3
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Poland
    Posts
    25

    Default

    Gdy wpisuje w uruchom firefox.exe - p to otwiera mi się tylko po prostu ff i to wszystko. Mam XP home jak coś.
    Last edited by Polandes; 06-04-2009 at 10:29 PM.

  4. #4
    Guest

    Default

    Hmmm może spróbuj troche inaczej .. START > URUCHOM > cmd i otworzy Ci sie okienko takie czarne :P ... funkcja 'cd' pozwala Ci przejsc do dowolnego katalgu jeśli istnieje ja naprzykład mam w C>Documents and Settings>KaLI>Mozilla> i wtedy tylko biore w Start>uruchom> Mozilla/firefox.exe -p i gra gitarka...

    no ale wracając do CMD to zobacz w jakim katalogu jesteś i wtedy komendami
    DIR - sprawdzasz czy jakiś folder jest ( Mozilla czy coś ) i dajesz
    CD Mozilla i juz jestes w środku następnie start firefox.exe -p i powinno działać, pamietaj aby to robic na wyłaczonej przegladarce. Myśle że troche Ci rozjaśniłem ?

    jak nie to GG: 8475699

  5. #5
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Poland
    Posts
    25

    Default

    Na razie sprawdziłem jak to jest z IE i twój sposób działa. Spróbuje jeszcze z mozillą, jeśli będę mieć jakieś problemy to napisze do ciebie na gg, dzięki ogółem.

    Temat można zamknąć.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •