Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25
  1. #11
    Guest

    Default

    da vam še prekopiram to zadevo!
    Have anyone of u (admins-developers) noticed this?

    Or the right question is:Have anyone of u played this game since round 17?
    Why do i think that u don t care about your game?It s only credits for u right?

    Somewhere i read MEMOX said we know about the problem,we ll fix it soon.
    MEMOX??Hello??? Wake up man...Didn t u know that this shitt with the servers happened every noon for the whole round 19????I guess not.
    Simply, round 19 we could play normal 12-13h/24h, round 20 you can play normal 6-7h/24h.

    Haven t u noticed that sth going wrong with the gang robberies?Haven t u noticed that sth going wrong with the plastic surguries?Not to mention so other bugs...Will i be wrong if i say that u are unable to do your job?

    U don t have money for new good servers?(I m just kidding )
    So what do u do about this? NOTHING

    As i think u re making fun of us(the players-the credits) i can only give u a promise-->not anymore credits from me.Neither one.And of course not playing anymore this slow shiit, as the problems remain...

  2. #12
    Guest

    Default

    cjo kok se sekirate ka bi pa dobil če bi do konca runde nemoteno špilali?

  3. #13
    Guest

    Default

    jaz se nena tolko sekiram pač sm stel ugotovit v čem je problem in pojasnit slovencem in sm našel odgovor

  4. #14
    Guest

    Default

    Server ne deluje zaradi vzdrževalnih del

    Ta server je trenutno nedostopn zaradi vzdrževalnih del in bo dosegljiv okoli 2007-05-08 20:00:00

    No jutr si mal odpočitje prste če pa zvečer nimam vseh statsev nazaj pa se ne dotaknem več crimsov. Ko jih jebe bando nesposobno

  5. #15
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by VelskaBanda
    sm našel odgovor
    Kakšen odgovor si našel?

  6. #16
    Guest

    Default

    nič kaj več kot ti sm videl da si pisal na tujem forumu pa glavni nič ne odgovorijo samo to sm našel kaj sm zgoraj v angleščini napisano našel

  7. #17
    Guest

    Default

    oz. nič ne vem

  8. #18
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by VelskaBanda
    jaz se nena tolko sekiram pač sm stel ugotovit v čem je problem in pojasnit slovencem in sm našel odgovor
    ej legenda sploh nisn mislo tebe ampak ene ko se res za bv neki sekirajo
    js se prou režim zrovn kaj nej bi če se pa delajo neumne

    1. lol sumliv se mi zdi ... brazilci so bli vsi od 3. do 13 mislim da? poljaki pa vsi od 14 pa do 22. ???

    2. omg en cel dan rabjo za popravlat ja fak an



    ... vsekakor heknat tule notr se mi zdi mal čudn še najbol so mi sumlivi admini, kot je velska banda tamle kopiru to je čist vse res in kaj ... onim se ne da popravlat pa jebat a dnar bi žrl so pač mogli dobit en izhod iz tega, popravit te 3-5 bugov lol in zato bodo porabli en dan, zraven si bodo pa še kej zmisnali pa potegnali mal kreditov ka ni vredu biznis?


    fak an mamo tracker ... ko še nismo bli z vsem na tekočem oz. smo bol mal vedli o zaščiti pa teh zadevah trackerja so nam eni heknal notr in podrli kar se je le dalo samo edn je mel kodo, samo edn je popravu v manj kot dveh urah, ti za boge 3 buge rabjo mal več

    špilu sm od septembra 2005 pa do novembra 2006 vse runde, zej spet in v vsaki rundi je bil kak problem ... 100% sm da ni to zadnji

  9. #19
    Guest

    Default

    FiBjuto to ti pa dam čist prav da so ti admini al kaj že so vsi nesposobni!

  10. #20
    Guest

    Default

    Prebrau sn da so nazadje shranl dan 9. To je 7.5.2007 ob 00.00 uri.
    Najbrž bodo zvečer vsi stati, vstopnice, denar in vse naštimani, kot dan 9.
    LP

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •