Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 13 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 126
  1. #31
    Guest

    Default

    Yea :> chiar si cu tine

  2. #32
    Guest

    Default (rofl)

    Iar vine spooky si face impresii pe forum ,dupa ce a vrut sa dea milk el cu catelu de vash acum vine si zice felicitari. Si ce daca a luat nashu tzeapa asta a fost si uite ca noi am luat 1 ro si tu ai luat plm in brate.

    Tu ai luat odata 1 ro cu contul tau si ala e acum pe mod iepure asa ca ciocu mic si joc de glezne .!!!!

  3. #33
    Guest

    Default

    FELICITARI
    Quote Originally Posted by DuDa31 View Post
    Iar vine spooky si face impresii pe forum ,dupa ce a vrut sa dea milk el cu catelu de vash acum vine si zice felicitari. Si ce daca a luat nashu tzeapa asta a fost si uite ca noi am luat 1 ro si tu ai luat plm in brate.
    ham ham ...u sa taci k ai jucat 3-4 zile si te crezi mare jucator

    Quote Originally Posted by DuDa31 View Post
    Tu ai luat odata 1 ro cu contul tau si ala e acum pe mod iepure asa ca ciocu mic si joc de glezne .!!!!
    macar el a luat ma nu ai dreptu sa te iei de cineva pe care nici nu il cunosti
    sa fim seriosi aqm dc nu luati loc 1 spuneati k vam luat eu din skill... asa numai k sa faceti o figura buna oricum decizia care am luat.o a fost din propria iniziativa dc nu faceai pea prostu tu poate ma mai gandeam da asa am inteles k nu esti altcv decat un lingau
    Last edited by vash; 01-24-2010 at 04:51 PM.

  4. #34
    Guest

    Default

    mha din cate am inteles asta e topic pentru a felicita pe castigarori daca vreti sa ne certam faceti un topic special si oricum spoky ai fost sclav esti un sclav si vei ramane tu si toti care or sa joace de acum pe nn bossu ramne alex el ia meritu mereu voi o sugeti (care se simnte se simte)

  5. #35
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by DuDa31 View Post
    Iar vine spooky si face impresii pe forum ,dupa ce a vrut sa dea milk el cu catelu de vash acum vine si zice felicitari. Si ce daca a luat nashu tzeapa asta a fost si uite ca noi am luat 1 ro si tu ai luat plm in brate.

    Tu ai luat odata 1 ro cu contul tau si ala e acum pe mod iepure asa ca ciocu mic si joc de glezne .!!!!
    N-am luat 1ro cu contu meu niciodata.Nu ma pasioneaza medaliile...is multumit k am ajutat sa pun pe NoName 2 cupe de #1 si inca 3 medalii de 1ro (in 35 am jucat aproape singur,top6)..pe Sports am mai pus o medalie de 1..in 26 la fel.Tu ai gura mare ba..sincer nici nu stiam k joci pe cont..Daca vi itu si crezi k sunt invidios pt un amarat de top4 esti prost facut gramada.

  6. #36
    Guest

    Default

    e dat dreaq sp00ky

  7. #37
    Guest

    Default

    Felicitari baietii....Se poate si mai bine,usor usor doar NoName ramane cu top1 inter? apucati-va de crims (chuckle)

  8. #38
    Guest

    Default

    uuu uu confetti!! confetti!!!

  9. #39
    Guest

    Default

    =)))) "Murit ba" =)))) Ahahahahaha,nu CapaT ? =)))

  10. #40
    Guest

    Default

    )))) vorbeste lumea

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •