Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
  1. #1
    Guest

    Thumbs up Skončilo kolo 39 kolo

    Skončilo 39 kolo a mne neostáva ine len pogratulovat vitazom svk a cz crimsu marewovi a palikovi.Myslím že si zaslužili vyhrat boli najlepšími hráčmi tohto kola na svk a cz scene, len tak dalej ....

  2. #2
    Guest

    Default

    a jej ja som slubil kreda tusim coo?

  3. #3
    Guest

    Default

    OXXX tak s tým najlepším svk hráčom by som moc nesúhlasil. Ja si myslím že celé kolo nič nerobiť len točiť verejné gangy vie každý. A stavím sa že nemal ani viacej ako 150k sttou Dosť smutné

  4. #4
    Guest

    Talking 39kolo

    keby bol niekto lepší na svk tak by to vyhral, mal najväčší rešpekt , tak je vitaz.neviem kto si devil,ale mohol si nahuntit 400k statov, obchodovat, točit , urobit rešpekt 2kk , otom by si bol lepší

  5. #5
    Guest

    Default

    OXXX som GOoRylaZz, len píšm s tohto niku preto, lebo neviem s akého dôvodu sa mi na forum nedá prihlasiť. Máš pravdu, dal največší rešpekt na slovensku ale nebyť banu ktorý sme dostali tak by bol výsledok úplne iný ako aj víťaz. Doteraz sme nezistili prečo ten ban bol. Mal som tam síce napísane staty z bota na účte ale boty žiadne neboli Aspon keby nás nezabanovali až na konci kola, takto vyšla kopa času nazmar. A bol by som rád keby sem dali víťazi cze a svk screeny

  6. #6

    Default

    tak goryl po 1. hral som iba tak respo pre top gg 2. dostali ste ban povedal som si aspon si zatocim uvidim ako čo dalej 3. ano nemám staty 150k uhádol si ale načo by som si asi robil 75 acc a milkoval to ked sa dá vyhrat aj takto = menej času stráveného za tc a výsledok rovnaký !!!!! hrá sa na respo nie stty !!! dúfam že si pochopil čo som tým chcel povedat :*

  7. #7
    Guest

    Default

    áno pochopil som Dal si najviac rešpektu. Len som chcel podotknúť že tu boli aj hráči ktorý nehrali len 4fun a dopadli tak že dostali ban (for nothing), samozrejme nemyslím tým opp (chuckle). Ale nebudem to rozoberať aspon ti pribudnú do profilu 2 medaile

  8. #8

    Default

    ja neviem začo a je mi to jedno a dobre že sa chápeme

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by devilkiller7 View Post
    OXXX som GOoRylaZz, len píšm s tohto niku preto, lebo neviem s akého dôvodu sa mi na forum nedá prihlasiť. Máš pravdu, dal največší rešpekt na slovensku ale nebyť banu ktorý sme dostali tak by bol výsledok úplne iný ako aj víťaz.
    S botom je kazdi frajer ... gratulacia palikovi nie kazdy moze s 900 k resp vyhrat svk a takties nutrigovi kedze zacal hrat +- 120 den tak sa podarilo aspom to 2 miesto ... pekny vysledok

  10. #10

    Default

    alien thx nepoznám ta ale dík tiež si myslím čestná hra sa vypláca (hra )

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •