Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Napake

  1. #1
    Guest

    Default Napake

    Če najdete kakšne napake v prevodih napišite tukaj.

  2. #2
    Guest

    Default

    Trenutno:

    V podzemlju se uporablajo mobilni telefoni da zabrises sled. Lahko uporabis svojega, da si naredis zivljenje nekoliko lazje. Z krediti si kupis privatno nego, al pa podkups proklete paznike.Osvezi stran, da bos ugotovil ali so krediti prispeli. Ce si preprican da si poslal pravilno besedilo toda se vedno nisi prejel kreditov v 24 urah nas obvesti o tem! Fora: Ce imas kredite, se lahko znebis reklam.

    Prosim, da upoštevate to, če boste prejeli kodo z nakupom, jo spremenite v kredite v naslednjih dveh tednih ali pa bodo kreditne kode postale neveljavne. Krediti na vašem accountu ne bodo nikoli izginili.
    Pravilno:

    V podzemlju se uporablajo mobilni telefoni, da prikriješ sled. Lahko uporabiš svojega, da si narediš zivljenje nekoliko lažje. S krediti si lahko kupiš privatno nego, ali pa podkupiš proklete paznike. Osveži stran, da boš ugotovil ali so krediti prispeli. Če si prepričan, da si poslal pravilno besedilo toda še vedno nisi prejel kreditov nas v roku 24-tih ur o tem obvesti! Trik: Če imas kredite, se lahko znebiš reklam.

    Prosim, da upoštevate to, če boste prejeli kodo z nakupom, jo spremenite v kredite v naslednjih dveh tednih ali pa bodo kreditne kode postale neveljavne. Krediti na vašem accountu ne bodo nikoli izginili.
    Nihče ni popoln tako, da se za napake opravičujem
    Last edited by jas340; 08-06-2010 at 01:31 AM.

  3. #3
    Guest

    Default

    res nevem kaj manjka tistemu prvemu

  4. #4
    Guest

    Default Faking proizvodna

    Zivjo js mam en problem!

    imam 27 bolnich in zdaj se mi je ze drugic zgodilo da nc niso proizvodile -.-"

  5. #5
    Guest

    Default

    Preveri če maš kej denarja pri sebi . Kajti bolnice moraš plačevati da ti proizvajajo drogo. Določeno vsoto denarja na 1 the crims dan . kajti če nimaš denarja pri sebi in ga imaš v banki zgradbe žal ne bodo proizvajale stuffa če boš mel še kake dodatne probleme mi pošlji Zasebno sporočilo v igri na

    Towelie


    Lp Grega

  6. #6
    Guest

    Default

    Hvala =) to razlozi vse

  7. #7
    Guest

    Default

    meni gre v minus denar , nikoli se proizvodnja ne ustav

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by SloMakerRedTwo View Post
    meni gre v minus denar , nikoli se proizvodnja ne ustav

    Proizvodnja se ti nemore ustaviti, razen če prodaš pridelovalnice.
    Će ti gre denar v minus prodaj droge ki jih dobiš od tovarn pa boš v plusu

  9. #9
    Guest

    Default

    pobi mene zanima od kdja je tako da lahk tok mau kupš skillov.. ?

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ricksone View Post
    pobi mene zanima od kdja je tako da lahk tok mau kupš skillov.. ?
    od prejšne runde naprej

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •