Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7

Thread: mam pytanie...

  1. #1
    Guest

    Default mam pytanie...

    co trzeba zrobic ja sie wszystko osiagnelo (rabunki) zeby miec statystyki??

  2. #2
    Guest

    Default

    Robic napady grupowe na inne gangi, napadac indywidualnie na innych graczy, robic rabunki grupowe (np. Al Capone) i kupowac sobie staty za kase.

  3. #3
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland
    Posts
    153

    Default

    Walczyć z innymi graczami 1vs1, grupowo z gangiem na jakis gang, kukłami sie nawalać, robic rabunki grupowe z gangiem, a potem za pieniadze kupować staty.

  4. #4
    Guest

    Default Pobicia...

    Cześć, czy byłaby taka możliwość, w którejś z przyszłych edycji TC wprowadzić jakiś limit na pobicia ?? Bo strasznie denerwujące jest to, że np. Gdy raz ktoś kogoś (np. mnie) pobije raz, odsiedzę ten szpital, po czym zrobię dajmy na to 2 jakieś rabunki i chwile potem znowu ląduje w szpitalu i tak w koło Macieju ... Dla mnie to jest strasznie wkurzające i odbiera mi to przyjemność gry w The Crims... Bardzo byłbym rad gdyby moją prośba była w jakiś sposób wzięta pod uwagę, a jeśli nie to cóż...

  5. #5
    Guest

    Default Re: Pobicia...

    Quote Originally Posted by shamsheydeking
    Cześć, czy byłaby taka możliwość, w którejś z przyszłych edycji TC wprowadzić jakiś limit na pobicia ?? Bo strasznie denerwujące jest to, że np. Gdy raz ktoś kogoś (np. mnie) pobije raz, odsiedzę ten szpital, po czym zrobię dajmy na to 2 jakieś rabunki i chwile potem znowu ląduje w szpitalu i tak w koło Macieju ... Dla mnie to jest strasznie wkurzające i odbiera mi to przyjemność gry w The Crims... Bardzo byłbym rad gdyby moją prośba była w jakiś sposób wzięta pod uwagę, a jeśli nie to cóż...
    Poczytać troszkę to problem zniknie.
    http://forum.thecrims.com/viewtopic.php?t=39177
    pozdrawiam

  6. #6
    Guest

    Default Re: Pobicia...

    Quote Originally Posted by shamsheydeking
    Cześć, czy byłaby taka możliwość, w którejś z przyszłych edycji TC wprowadzić jakiś limit na pobicia ?? Bo strasznie denerwujące jest to, że np. Gdy raz ktoś kogoś (np. mnie) pobije raz, odsiedzę ten szpital, po czym zrobię dajmy na to 2 jakieś rabunki i chwile potem znowu ląduje w szpitalu i tak w koło Macieju ... Dla mnie to jest strasznie wkurzające i odbiera mi to przyjemność gry w The Crims... Bardzo byłbym rad gdyby moją prośba była w jakiś sposób wzięta pod uwagę, a jeśli nie to cóż...
    Załóż swój klub bedzie mniejsze ryzyko, że zostaniesz napadnięty przez kogoś i po problemie

  7. #7
    Guest

    Default

    Dzieki wielkie pozdro

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •