Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5

Exclamation uyusturucudan ölüm

sayın tabutcu ve diger admınler lutfen gece hayatında 19 tane afyon aldıgımda hastanelık oluorum bu neden onceden 24 tane alırdım banamısın demezdı bizim gibi klonla kasanadamlar gece hayatında tek seferde guclerını fullemek ıster ama bu yenılıkmıdır artık neyse 19 tane afyon alıorum hemen kıll bu iş bole olmaz olursa cok kötü olur lutfen yardım

Guest

aga artik %100 sinirini asinca oluyomussun.uyusturuculari ayarinda kullancaksnz

Guest

Quote Originally Posted by cmke View Post
    sayın tabutcu ve diger admınler lutfen gece hayatında 19 tane afyon aldıgımda hastanelık oluorum bu neden onceden 24 tane alırdım banamısın demezdı bizim gibi klonla kasanadamlar gece hayatında tek seferde guclerını fullemek ıster ama bu yenılıkmıdır artık neyse 19 tane afyon alıorum hemen kıll bu iş bole olmaz olursa cok kötü olur lutfen yardım
    Emreninde dediği gibi artık kendınızı ayarlamanız gerekiyor eger 19 ayfon 100 gücün üzerinde etki edebiliyosa hastanelik olursunuz. O yüzden daha az almanız gerekiyor.

Guest

Arkadaşım en iyisi kendine bir bar aç içki al 1 içki = 2 enerji

Enerjin 0 ise 50 tane içki al

Enerjin 10 ise 45 tane içki al

12 ise 44 tane

İşte böyle...

Guest

birader hastaneye git Detox yaptır... yada ayarını bil arkadaşların söylediği gibi...