Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9

Thread: Umori

  1. #1
    Guest

    Default Umori

    Zanima me kako se igra na umore?

    Nekaj for vem?

    Če še kdo ve kako naj pove xD

  2. #2

    Default

    Hey,
    Na umore se igra tako da porabiš čim manj vstopnic za ubijanje,Narediš si zajce ki jih ubijaš in ga ubiješ z samo 1 vstopnico.Če pa hočeš imeti 4500+ pa moraš igrati tako da porabiš za 2 killa samo 1 vstopnico.. se pravi počakaš na energijo..

  3. #3
    Guest

    Default

    Bravo Nejc. Sem lahko zdaj tvoj prijatelj?

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by PostojnaROCKS View Post
    Bravo Nejc. Sem lahko zdaj tvoj prijatelj?
    Ne The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters

  5. #5
    Guest

    Default umor

    čaw folk js bi vas pa prosu če mi lohka kir pove kako neko osebo ubit...pač dobil sem misijo da morm enga modela fentat sam k grem tja na pretep mi zmeri napiše da kao z pretepanjem nebom nč dosegu in da morm osebo dobesedno ubit in js nimam pojma kako ...hvala za pomoč

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by m4t3j005 View Post
    čaw folk js bi vas pa prosu če mi lohka kir pove kako neko osebo ubit...pač dobil sem misijo da morm enga modela fentat sam k grem tja na pretep mi zmeri napiše da kao z pretepanjem nebom nč dosegu in da morm osebo dobesedno ubit in js nimam pojma kako ...hvala za pomoč
    moras bit 1x mocnejsi od njega(matematicno gledano x2 )
    npr.ce ti pise 4000,moras imet ti povprecno 8000 ,ki se izracuna mislim tako: (moc+toleranca/2)+orozje+oklep+dodatki,ce le te imas(krog ognja,tezki naboji)

    sicer je CRIMS.biz - Calculators for TheCrims calculator

  7. #7
    Guest

    Default

    thecrims.name je bolj natančen kalkulator

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Nejkoo View Post
    Hey,
    Na umore se igra tako da porabiš čim manj vstopnic za ubijanje,Narediš si zajce ki jih ubijaš in ga ubiješ z samo 1 vstopnico.Če pa hočeš imeti 4500+ pa moraš igrati tako da porabiš za 2 killa samo 1 vstopnico.. se pravi počakaš na energijo..
    Zdravo a bi lahko meni pod sporočilo bolj podrobno opisau kje dobim vstopnice pa te zajce. hvala.

  9. #9
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    49

    Default

    vstopnic maš to rundo kolk hočeš... ker jih dobivaš dost več kot je blo včasih (včasih si dobo 14 vstopnic dnevno (TC dan) nekaj takega) zaj toto rundo pa se jih 300 al nekaj takega dobi na 4-5 ur (naših ur). Zajcov pa od te runde dalje ne moreš več met ker so se pravila spremenila. Če pa hočeš na kille špilat pač moreš poznat folk ko ne špila več pa te dodaja pa jih ubijaš al pa huntaš tam se tut dobi dost umorov.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •