Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 45 of 56 FirstFirst ... 35434445464755 ... LastLast
Results 441 to 450 of 559

Thread: Soru-Cevap

Stat artmaz koruma alınca çete saldırısı yiyince kaybedecegin statı azaltıyor.

Devamlı Müşteri
    2 TC günü boyunca uyuşturucu tüccarıyla iş yapabilir ve 15% kadar indirimden yararlanabilirsin!.. bu u alırsam satarkendemı %15 ındırım oluyor. ornegın. aspiirn 6 lira bunu kullanınca 5 liraya düşüyor. satarken 5.7 olan aspirinde dusuyormu..

Alırken indirim var satarken de indirimli fiyattan satarsın o item devam ettiği sürece yani 2tc günü boyunca onun için satın al 2tc günü geçsin sonra sat.

Guest

Selam. Yeni sezonda kredi ile antrenman destekleyici alabildiğimiz gibi private care, Jail brekout ve steroitleri falan da kredi ile satın alabilsek iyi olmaz mı ?

Jail breakout u satın almadan zaten kredi ile cıkabilirsin hapisten ne gerek var bir aracı koymaya steroid gibi itemler kredi ile satın alınırsa önüne geçemeyiz adamlar boyuna steroid ile dolasırlar.

Guest

Aynen doğru söylüyorsun olmazmış o. Bu arada şu barlarda adamları görmeden saldırı yeme olayı hala devam ediyor kimse yok diye giriyorum bir bakıyom ki girer girmez saldırı yiyorum ama ortalık ta kimse bile yok kırmızı bile olmuyor arkadaşlar yeri.

Onun için geçmişini falan temizle sorun büyük oranda çözüldü çünkü anlık birşey olduğu için tarayıcı bilgisayar internet hızı falan önemli bu konuda.

bugun adam öldürdüm ama gürülmedi. levelı 2 yada 3 tu benım lwl 11 ben hapıse giridm ama profılımde görülmedi. nedeni ne olabilir.

çete puanı neyle yukselıyor katkı ve çete uyelerı ılemi..

Quote Originally Posted by kimdemis View Post
    bugun adam öldürdüm ama gürülmedi. levelı 2 yada 3 tu benım lwl 11 ben hapıse giridm ama profılımde görülmedi. nedeni ne olabilir.
    Hallettim görünüyor artık