Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 32 of 56 FirstFirst ... 22303132333442 ... LastLast
Results 311 to 320 of 559

Thread: Soru-Cevap

Guest

Quote Originally Posted by Nationalist View Post

Bu ne iştir hacı kill kastık sıralamada yokuz
    Guncellenmesini beklemen lazim

Guest

cep telefonuyla kredi alınabiliyor mu bide telefon hattının köntörlü olması bi engel midir?

Quote Originally Posted by BrutalHaze View Post
    cep telefonuyla kredi alınabiliyor mu bide telefon hattının köntörlü olması bi engel midir?
    Alınabilir. Engel değildir.
    Xethen
    Support Team
    TheCrims.com

Guest

Karakteri tetikçiden gangstere çevirdim parayla yarım gün doldu fakat hala tetikçi gözüküyor nasıl düzeltebilirim

ya kardeşim 23 gün oldu oyun günü adam 1600 kasmıs nasıl oluyor aynı zamanda basladık ben 40 50 den fazla cıkamıyorum bunun taktiği nedir

Sayın admin benim bir sorum olacak gece kuluplerinde barlarımızda enerji doldururken hiç barın içinde görmediğimiz karşılaşmadığımız x kişilerden saldırı yiyoruz bunun nedeni nedir ? Hani barın içinde görsem gam yemiyeceğimde ...

Guest

İyi günler. Genel eve ve f*hişe konağına kadınları yerleştiremiyorum. Gece mekanlarında kadınların olduğu yeri bulamıyorum. Bende mi bir sorun var yoksa bugda mı kaldı bunlar yada kaldırdınız mı?

Dediğin özelliklerin hepsi kaldırıldı. Değişiklik listesinden sezon sezon oyunda nelerin değiştiğini görebilirsin.
    Xethen
    Support Team
    TheCrims.com

Default eskiden dövüs klubunde stat kazanıp kaybedılıyordu super vs ımkanıydı lutfen geri

[QUOTE=;193081]Bana kasacagınız çarların ID numaralarını verin bi not atıyım çarlara. Çünkü 4 tane PC bi ip den kasılınca bot gibi görünüyo bu yüzden ban yersiniz. ID leri PM olarak at.[/QUOT

Admin kardeşim tek kafama takılan şey var. Barda biriyle karşılaştık diyelim ve saygınlığı ve statları bizden düşük veya saygınlığı ve statları bizden yüksek olsun diyelim. İlk biz saldırdığımızda bu iki seçeneği de dövme şansımız varmı, ya da tam tersi rakip bizden zayıf hem saygınlık hem stat olarak ama ilk olarak o saldırırsa o mu bizi dövüyor. Bu konuda bilgi istiyorum.

Çünkü saygınlıkları az kişilerde saldırsa çok kişilerde saldırsa genelde ben dayak yiyen taraf oluyorum ve ilk saldırıyı ben gerçekleştiremiyorum, gecikiyorum. Gerçekleştirme durumumda ise çoğu kez yine dayak yiyorum.

Ayrıca bu saldırılardan kurtulmanın yolu nedir. Rakibin güçlü olduğunu anladığımda hemen hastaneye gidip estetik yaptırıyorum,başarıyla halloluyor ancak estetikten sonra yine dayak yemiş halde kendimi hastanede buluyorum. Çok saçma değilmi ?