Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 46 of 56 FirstFirst ... 364445464748 ... LastLast
Results 451 to 460 of 559

Thread: Soru-Cevap

Quote Originally Posted by kimdemis View Post
    çete puanı neyle yukselıyor katkı ve çete uyelerı ılemi..
    çete puanın aynı çetede soygun yaparak saldırı yaparak gelişir.

Quote Originally Posted by TcTaBuTcU View Post
    Hallettim görünüyor artık
    yıne görünmüyor 4 kere kestım ama hala 8..

yıne görünmüyor 4 kere kestım ama hala 8..
    Arada olabiliyor böyle, hallettim.

Guest

Arkadaş şu çete saldırılarına bir çözüm bulunmadıkça bu oyuna rağbet olmaz ben o kadar emek veiyorum kasıyorum her seferinde o en üstteki çete geliyor çöküyor bütün emekler çöpe kaçman imkansız her seferinde 99 çekmekle oyunun ne tadı kalacak çek bekle çek bekle adamlar 40kişilik çete kurmuş herkesi ezip geçiyor onlara bırakalım oyunu o zaman biz hiç oynamaylım

Quote Originally Posted by Assassin View Post
    Arkadaş şu çete saldırılarına bir çözüm bulunmadıkça bu oyuna rağbet olmaz ben o kadar emek veiyorum kasıyorum her seferinde o en üstteki çete geliyor çöküyor bütün emekler çöpe kaçman imkansız her seferinde 99 çekmekle oyunun ne tadı kalacak çek bekle çek bekle adamlar 40kişilik çete kurmuş herkesi ezip geçiyor onlara bırakalım oyunu o zaman biz hiç oynamaylım
    büyük blaık küçük balığı yer, önlem alın bar değiştirin 99 çekin seri olun yapacak birşey yok oyun bu 2005 te kuruldugunda da böyleydi şimdi de böyle.

Guest

Peki bu cete suzdurme olaylarina bir cozum yok mu bir kisi aciyor 2 3 hesap milleti tuzaga dusurup cete kurup suzuyorlar

Quote Originally Posted by Assassin View Post
    Peki bu cete suzdurme olaylarina bir cozum yok mu bir kisi aciyor 2 3 hesap milleti tuzaga dusurup cete kurup suzuyorlar
    Profil ayarlarından saldıır geldiginde beni çeteden at butonuna tıklarsan süzmeye kalkıstıkları an sadece bir saldırı yer çeteden çıkarsın

Quote Originally Posted by TcTaBuTcU View Post
    Profil ayarlarından saldıır geldiginde beni çeteden at butonuna tıklarsan süzmeye kalkıstıkları an sadece bir saldırı yer çeteden çıkarsın

turkler bırbırını.... derdinde adamlar mılletı kesme derdınde.. turkler olmasa bu oyun daha ıyı olur sanki.. hergun bırı yazıyor stat lazım kredı lazım dıye..

turkler bırbırını.... derdinde adamlar mılletı kesme derdınde.. turkler olmasa bu oyun daha ıyı olur sanki.. hergun bırı yazıyor stat lazım kredı lazım dıye..
    Özelden rahatsız eden varsa engelleyebilirsin kullanıcıyı.

Guest

Çete saldırısı yediğim zaman çetem güçlü olursa daha mı fazla stat kaybederim yoksa tek olsam da 15 kişi olsam da aynı stat mı kaybederim ?