Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 56 of 56 FirstFirst ... 646545556
Results 551 to 559 of 559

Thread: Soru-Cevap

Selam URFA,

Çete üyesi değil, takım üyesi. Yani, admin ekibinden birilerini 5 kere öldürdüğün takdirde, bu görev tamamlanmış olur.
    Your Sincerely
    ----------------
    eagleking52 / Tolga Gedik
    Game Manager
    Abuse Team Leader
    www.thecrims.com
    [email protected]
    https://discord.gg/kXhW4K229Z

RbKillkillkill ProcurandoRubini Paluch00 bu oyuncular bana gece hayatında 0.1 sn sürede 10 kere falan saldırabildiler bu nasıl oluyor ? Bunu birisi açıklayabilir mi ? Sağ üst köşede 15 tane bildirim geliyor bu nasıl oluyor saldırı 1 kere değil mi ? Edit. Sick66 oyuncusu da dahil oldu bunların incelenmesini istiyorum ya temiz değil bu adamlar
    Last edited by alizgrbar; 02-01-2023 at 03:01 AM.

Selamlar alizgrbar,

Rapor ettiğin tüm oyuncuları takibe aldık çok teşekkürler. Oyunda hile yapmadan da hızlı adam vurabilmek mümkün. Admin olarak ben denedim ve süreleri inceledim. Diğer adminler de aynı şekilde.

Fakat bizlere göre oyunu daha çok oynayan, oyunda daha çok saldırı yapan oyuncular olduğundan dolayı bu tarz zamanlamaları daha çok/sık yapabilen oyuncular olabilmektedir.

Ha, bu demek değil ki, her hızlı vuran hile yapmıyor. Tabii ki her rapor edilen oyuncuyu kontrol edip, hile yapan ile yapmayanı loglardan tespit edebiliyoruz.

Bu oyuncuları da tek tek inceleyeceğiz.
    Your Sincerely
    ----------------
    Game Manager
    Abuse Team Leader
    www.thecrims.com
    [email protected]

Merhabalar bir şey soracağım ama ben oyunu nasıl nereden türkçe yapacağım?

Ve ek olarak bu karakter seçimini yalnış yaptım tekrar nasıl düzeltebilirim? soyguncu olacaktım Tüccar'ı seçtim yalnışıkla.
    Last edited by eLaNuR41; 04-25-2023 at 04:26 PM.

Korumayı nasıl kaldırırım 4 levelim ?

Selam,

Koruma 80.000 saygınlığa ulaştığında otomatik kalkacaktır.
    Your Sincerely
    ----------------
    Game Manager
    Abuse Team Leader
    www.thecrims.com
    [email protected]

Hastaneye düşünce çıkış saati gelmesine rağmen ya da bir şey üretince ya da antreman saati geçmiş olmasına rağmen verilen sürede tamamlanmamış oluyor. yani saat geliyo ama hala hastanedeyim neden oluyor?

Quote Originally Posted by eLaNuR41 View Post
    Merhabalar bir şey soracağım ama ben oyunu nasıl nereden türkçe yapacağım?

Ve ek olarak bu karakter seçimini yalnış yaptım tekrar nasıl düzeltebilirim? soyguncu olacaktım Tüccar'ı seçtim yalnışıkla.
    Oyuna giriş yaptıktan sonra, sol üstte profile var oradan profil edite gir, devamında açılan ekranda dil kısmı çıkıyor üstte oradan türkçe yap düzeliyor.

merhaba

oyuna yeni basladim. bir cok insan 1 günde 30k 40 k rep kasmış. bu nasil yapılıyor acaba. ben surekli tekli soygun yapıyorum. soygun basına 15-20 saygınlık veriyor.yardımcı olabilecek var mı?