Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 38 of 56 FirstFirst ... 28363738394048 ... LastLast
Results 371 to 380 of 559

Thread: Soru-Cevap

Quote Originally Posted by heyamola View Post
    Merhaba Tabutcu,
    Yetenek puanlarımda bir sorun olduğunu düşünüyordum, hesapladım seviye 7 birisinin 24 yetenek puanı olması gerekirken bende sadece 12 vardı.
    Emin olmak için 20 kredi kullanıp sıfırladım yetenek puanlarımı ve gerçekten de 24 yetenek puanı geri yüklendi.
    Kayıtlardan geriye dönük takip edebilirseniz görebilirsiniz. sıfırlamadan önce 12 yetenek puanımda uyuşturucu üretimi arttırmadaydı, şimdi 24'une de uyuşturucu üretimini arttırmaya verdim.
    20 krediyi sadece yetenek paunlarımı geri getirmek için yaptım.
    Sistem hatasıyla nedeniyle 24 olması gereken yetenek puanlarım 12'ydi ve bunu düzeltmek için 20 kredi harcadım. Kredileri geri alabilir miyim?
    Merhaba,

support.thecrims.com / Support Turkish'ten bir ticket at olayı anlat yetenekleri ne zaman sıfırladıgını falan da yazarsan bir bakalım.

İyi oyunlar.

Merhabalar binalar hakkında bir sorum var 5 slot var bıldıgınız gıbı bu 5 slotu hangı uyusturucularla doldurmalıyım ve diyelım 55.gun bınam olmayan kokaın geldı mevcut bınamı satıp kokaın bınası mı almalıyım burda hangı taktık ızlenmelı tesekkurler

Quote Originally Posted by muchachos View Post
    Merhabalar binalar hakkında bir sorum var 5 slot var bıldıgınız gıbı bu 5 slotu hangı uyusturucularla doldurmalıyım ve diyelım 55.gun bınam olmayan kokaın geldı mevcut bınamı satıp kokaın bınası mı almalıyım burda hangı taktık ızlenmelı tesekkurler
    En cok kazandıran 5 binayı alabilirsin, bina satıp yenisini alma işine de ben karşıyım zarar edersin limana gelecek olan uyusturucuları tüccardan toplaman daha iyi.

Görevlerden ve zarlardan gelen krediler bir sonraki sezona aktarılır mı?

Hayır onlar geçici krediler ve sadece kazanıldığı sezon geçerli

barda veya genel evde birini görünce gidip yüz değişimi yapıyorum üstünden 3-5 dk geçiyor ve bir çete gelip beni öldürüyor?
    veya hangi bara girersem giriyim "Biel" beni buluyor...
    bunlar nasıl oluyor? 3 gündür sadece güç kaybettim bu yüzden

Yüz değiştirerek kimseden kacamazsın bardan cıkarak kacarsın o sistem değişti. Barda biriyle karsılasınca sana saldırmadıysa baska bir opsiyon olan çete saldırısı açmış olabilir sen aşırı doz yapmadıgın sürece o çete saldırısından kurtulamazsın adam isterse 3 gün sonra indirir çete saldırısını. Seri hunt atan adamlar yakalar onun için sadece kendi barına gireceksin kendi barını da 5 dakikada bir değiştireceksin.

Tabutçu kardeşim sezon boyunca limana her maldan geliyor mu satış için ?

O olay random, hangi malın gelecegi hangi malın gelmeyecegi belli olmuyor hepsi gelmiyor ama hepsi de gelebilir dediğim gibi random bi olay.

Bro oyun hakkında bir önerim olacak ama bunu nereye yapmalıyım ?