Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 15 of 56 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast
Results 141 to 150 of 559

Thread: Soru-Cevap

Guest

Bugün malesef banlanmışım. Ama kesinlikle haksız bir ban olduğunu düşünüyorum. 2 hesapdan bahsediyor ama benim tek hesabım var diğer bahsettiği hesap arkadaşın ama aynı modemden girdiğimiz için aynı ip göndermiş olabilir. Banlayan kişi ile irtibata geçin diyor ama nasıl irtibana geçebilirim.
    Kuralları ihlal ettiğin için 2012-06-20 18:00:00'e kadar banlandın!
    Rule 2. You are not allowed to play with more than one account. You have been caught using these accounts: 15848129, 15901820
    Banlayan: Abuse

Banlar hakkında daha fazla bilgi için buraya tıkla.

Guest

Oyundan çıktım ve bilgisayarı kapattım , tekrar açtığımda oyuna girdim ve giriş yapınca şu hatayı aldım , kardeşim de bu oyunu oynuyor.Bu yüzden çift karakter sanıldı sanırım.Ayrıyetten interneti bütün bina kullanıyoruz , sanırım aşağıdakiler fazla karakter açmışlar..Sanırım bu yüzden oldu cevap bekliyorum.

Guest

Quote Originally Posted by eneskasimm View Post
    Oyundan çıktım ve bilgisayarı kapattım , tekrar açtığımda oyuna girdim ve giriş yapınca şu hatayı aldım , kardeşim de bu oyunu oynuyor.Bu yüzden çift karakter sanıldı sanırım.Ayrıyetten interneti bütün bina kullanıyoruz , sanırım aşağıdakiler fazla karakter açmışlar..Sanırım bu yüzden oldu cevap bekliyorum.

Aynı internet ağına bağlı pcler için sadece 1 tane hesap açabilirsiniz diğer açılan her hesap klondur ve ban sebebidir neden bu kadar anlamakta zorluk çekiyorsunuz ? :@

Guest

Quote Originally Posted by drejali View Post
    Bugün malesef banlanmışım. Ama kesinlikle haksız bir ban olduğunu düşünüyorum. 2 hesapdan bahsediyor ama benim tek hesabım var diğer bahsettiği hesap arkadaşın ama aynı modemden girdiğimiz için aynı ip göndermiş olabilir. Banlayan kişi ile irtibata geçin diyor ama nasıl irtibana geçebilirim.
    Kuralları ihlal ettiğin için 2012-06-20 18:00:00'e kadar banlandın!
    Rule 2. You are not allowed to play with more than one account. You have been caught using these accounts: 15848129, 15901820
    Banlayan: Abuse

Banlar hakkında daha fazla bilgi için buraya tıkla.
    Üstteki arkadaşa yazdıklarm senn için de geçerli ! Anlayın artık şunu !

Guest

Tamam yani bilmiyordum, bundan sonrası için tek hesap girişi yaparız, şu anda banımı açtırabilmeniz mümkün mü lütfen. Yani sonuçta diğerleri gibi 5,6 ip ıd görünmüyor sadece 2 tane oda arkadaşın kayıtlarına bakarsanız görürsünüz. İlk 5 garantiydi yardımcı olursanız sevinirim.

Guest

Merhaba Arkadaşlar;

Ben VİP Üyelik aldım mobil ödeme ile. Bu VİP süresi bittikten sonra otomatik yenilenme vs... olmaz değil mi? Yani hesaba borç vs... çıkma durumu olur mu?

Guest

Quote Originally Posted by nisanci View Post
    Aynı internet ağına bağlı pcler için sadece 1 tane hesap açabilirsiniz diğer açılan her hesap klondur ve ban sebebidir neden bu kadar anlamakta zorluk çekiyorsunuz ? :@
    Çnceklikle uslubunuzu düzeltin.Ben diğer kişilere emir mi vereceğim oynamayacaksınız diye, koca koca adamlara ?

Guest

Quote Originally Posted by siyahbey View Post
    Merhaba Arkadaşlar;

Ben VİP Üyelik aldım mobil ödeme ile. Bu VİP süresi bittikten sonra otomatik yenilenme vs... olmaz değil mi? Yani hesaba borç vs... çıkma durumu olur mu?
    Hayır kendini yenilemez aynı şekilde bina ve fahişe gelirlerini %10 arttırıcı için de yenilenmesini istemiyorsan profiline girip düzenle kısmından ' Otomatik Yenilenen Kazançlar ' seçeneğini de hayır yaparsan sıkıntı olmaz ..

Guest

Quote Originally Posted by eneskasimm View Post
    Çnceklikle uslubunuzu düzeltin.Ben diğer kişilere emir mi vereceğim oynamayacaksınız diye, koca koca adamlara ?
    Ben sadece sana olması gerekeni söyledim anlamak da zorluk çekmeye devam ediyosun .. Böyle devam edersen ban yemeye de devam edersin çözümü yok kendine özel internet al o zman !

Guest

Quote Originally Posted by nisanci View Post
    Hayır kendini yenilemez aynı şekilde bina ve fahişe gelirlerini %10 arttırıcı için de yenilenmesini istemiyorsan profiline girip düzenle kısmından ' Otomatik Yenilenen Kazançlar ' seçeneğini de hayır yaparsan sıkıntı olmaz ..
    Teşekkürler arkadaşım... Ben aşağıdaki gibi yaptım sanırım artık bir şey olmaz?