Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 27 of 56 FirstFirst ... 17252627282937 ... LastLast
Results 261 to 270 of 559

Thread: Soru-Cevap

Guest

Güvenli çeteye giriyorum.Yarım saat sonra kendiliğinden atıyor.Bir süre sonra tekrar giriyorum.Tekrar atılıyorum.Neden böyle sinir bozucu bir durum var?

Guest

güvenli çetelere girdikten sonra gece kulübünden tanıştığımız birisi bizi dövmeye kalkarsa bizim bu girdiğimiz çetenin bize yardımı oluyor mu? yani eskiden olduğu gibi çete üyesi birine saldırırsan dayak yeme şansın var mı? çünkü bu yeni gelen sistemle birlikte gece kulüplerinde sürekli dayak yiyoruz hastaneden çıkamıyoruz. artık saldırı sınırlaması gibi bir şey getirin.
    0-499
    500-999
    1000-4999 gibi bir şey...

Quote Originally Posted by icb View Post
    Güvenli çeteye giriyorum.Yarım saat sonra kendiliğinden atıyor.Bir süre sonra tekrar giriyorum.Tekrar atılıyorum.Neden böyle sinir bozucu bir durum var?
    Bu özellik oyuncuların herhangi bir bot yazılımı kullanmamaları ve diğer oyuncuların da güvenli çetelere girebilmeleri için vardır.
    Xethen
    Support Team
    TheCrims.com

Quote Originally Posted by dersimg03 View Post
    güvenli çetelere girdikten sonra gece kulübünden tanıştığımız birisi bizi dövmeye kalkarsa bizim bu girdiğimiz çetenin bize yardımı oluyor mu? yani eskiden olduğu gibi çete üyesi birine saldırırsan dayak yeme şansın var mı? çünkü bu yeni gelen sistemle birlikte gece kulüplerinde sürekli dayak yiyoruz hastaneden çıkamıyoruz. artık saldırı sınırlaması gibi bir şey getirin.
    0-499
    500-999
    1000-4999 gibi bir şey...
    Güvenli çetelere sadece korumalı hesaplar girebilir ve bu korumalı olan hesaplarsa sadece güvenli gece kulüplerine girebilir. Bu kulüplerde saldırı yapılamaz.
    Xethen
    Support Team
    TheCrims.com

Guest

Bot kullanmayı önlemek için zaten güvenlik kodu çıkıp duruyor o da ayrı sinir bozucu durum da çete mesela 32 kişilik ve çetede 16 kişi var daha 16 kişilik boş yer olmasına rağmen çeteden atılıyorum.Tamamen dolu olsa çete atılmaya bişey demem de hiç bir zaman tamamen dolu görmedim çeteyi ona rağmen atılıyorum bu kötü.

Bot kullanmayı önlemek için zaten güvenlik kodu çıkıp duruyor o da ayrı sinir bozucu durum da çete mesela 32 kişilik ve çetede 16 kişi var daha 16 kişilik boş yer olmasına rağmen çeteden atılıyorum.Tamamen dolu olsa çete atılmaya bişey demem de hiç bir zaman tamamen dolu görmedim çeteyi ona rağmen atılıyorum bu kötü.
    Bu durumu beğenmiyorsan oyun hakkında geri dönütlerini support.thecrims.com adlı adresten bize iletebilirsin.
    Xethen
    Support Team
    TheCrims.com

Guest

Quote Originally Posted by Xethen View Post
    Bu durumu beğenmiyorsan oyun hakkında geri dönütlerini support.thecrims.com adlı adresten bize iletebilirsin.
    Türkçe iletsem anlarlar mı?

Guest

A new robbery will soon be planned... diyor yeni soyguna geçmiyor donup kalıyor bugda bu da önemli bi sorun hergün oluyor güvenli çetede

Guest

Soyguncu karakterinde araklayıcı seviyesinden sonra eğitim yapamıyorum karakterimi değiştirsem eğitim yapabiliyor muyum? yapıyorsam 1 saatlik eeğitimde 30 eğitimi tamamlamam gerekiyo mu yoksa diğer karakterde 30 eğitimi tamamladığım için 1 saatlik eğitim yapabiliyor muyum?

Türkçe iletsem anlarlar mı?
    Support Turkish tarafına bilet gönderirsen ben çevirir gerekli yerlere aktarırım.
    Xethen
    Support Team
    TheCrims.com