Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 36 of 56 FirstFirst ... 26343536373846 ... LastLast
Results 351 to 360 of 559

Thread: Soru-Cevap

rica ederim eyv.

Guest

Tekli Soygun Gücü
    Çete Soygunu Gücü
    Saldırı Gücü
    bunlardan birini nasıl geliştirebilirim çok yavaş yükseliyor level atlayamıyorum

Tekli Soygun Gücü
    Çete Soygunu Gücü
    Saldırı Gücü
    bunlardan birini nasıl geliştirebilirim çok yavaş yükseliyor level atlayamıyorum
    Eğitim atarak, soygun yaparak, saldırı yaparak geliştirebilirsin bir de alabilecegin en yüksek silahı alıp %10 luk hasar satın al

Merhaba arkadaşlar ;

Sormak istediğim şey güvenilir çetedeyken bana nasıl çete saldırısı gerçekleşebilir bunun yanında detox ta yaparak saldırıyı engellemeye çalıştım bunun etkisi nasıl oluyor ?
    durumu açıklayacak biri varmıdır çete saldırısından nasıl sıyrılabiliriz.

Merhaba,

Detox sizin yüzünüzü değiştirmez sadece bağımlılığınızı azaltır, güvenilir çete diye birşey yoktur her çetede saldırı yiyebilirsin.
    Ayrıca; Barınıza biri girip sizi dövdüyse barınız ana sayfada çıkmıştır ana sayfada bar çıkınca hunt atan oyuncular girip sizi kolaylıkla dövebilir çete saldırısı açabilir bardan serice çıkmanız lazım tekli saldırıdan kaçabilmeniz için çete saldırısından kaçmanın en iyi yolu ise aşırı doz alıp hastanelik olmak bu karşı tarafın açtığı çete saldırısını devre dışı bırakacaktır. Ayrıca barınızın an sayfada çıkmasını istemiyorsanız barınızı her 10 dakikada bir değiştirin veya ayrı bir pencere açıp barınıza girip çıkanları takip edin.

Quote Originally Posted by TcTaBuTcU View Post
    Merhaba,

Detox sizin yüzünüzü değiştirmez sadece bağımlılığınızı azaltır, güvenilir çete diye birşey yoktur her çetede saldırı yiyebilirsin.
    Ayrıca; Barınıza biri girip sizi dövdüyse barınız ana sayfada çıkmıştır ana sayfada bar çıkınca hunt atan oyuncular girip sizi kolaylıkla dövebilir çete saldırısı açabilir bardan serice çıkmanız lazım tekli saldırıdan kaçabilmeniz için çete saldırısından kaçmanın en iyi yolu ise aşırı doz alıp hastanelik olmak bu karşı tarafın açtığı çete saldırısını devre dışı bırakacaktır. Ayrıca barınızın an sayfada çıkmasını istemiyorsanız barınızı her 10 dakikada bir değiştirin veya ayrı bir pencere açıp barınıza girip çıkanları takip edin.

teşekkürler tabutçu

Rica ederim iyi oyunlar.

Merhaba aşağıda paylaştığım görevle ilgili bilgi verebilirmisiniz ?

Sex para birakmaz mi? Bu is nasil yapilir goster onlara.
    Gereklilikler
    Toplamda fahişelerinden $100,000,000 toplamalısın
    You must have invested a total of at least $3,000,000,000. You have so far invested $0
    Ödüller
    Her uyşturucudan 3000000!

"You must have invested a total of at least $3,000,000,000. You have so far invested $0 " bu kısımı açıklarsanız sevinirim

teşekkürler iyi oyunlar

Fahişelerin toplamda 100kk para kazandırmış olmalı ve sen onları toplamış olmalısın.

Quote Originally Posted by TcTaBuTcU View Post
    Fahişelerin toplamda 100kk para kazandırmış olmalı ve sen onları toplamış olmalısın.
    onu hallettim zaten sorduğum kısım alttaki görev borsadan yatırım yaptım daha önce al sat ve elimde bir miktar vardı yeniden almayıda denedim ama alttaki maddeyi gerçekleştiremedim

"You must have invested a total of at least $3,000,000,000. You have so far invested $0 " bu kısımı açıklarsanız sevinirim