Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 37 of 56 FirstFirst ... 27353637383947 ... LastLast
Results 361 to 370 of 559

Thread: Soru-Cevap

O görev borsa ile ilgili değil bankaya gidiyosun bankada yatırım varya orada minimum $3,000,000,000.'lık yatırım yapıyosun 5 kredi karşılığı ozaman görevi geçmiş oluyosun.

Merhabalar kolay gelsin. Hocam bu oyunun ne kadar geniş gözükse de bir dar kalıbı olduğunu ve bunu çoğumuzun gözden kaçırdığımızı düşünüyorum. Öğrenmek istediğim şu oyun başlangıcı veya devamı için kullanılması gereken stratejiler neler ? Bu her sene 1. olan adamlardan az yaptığımız şey ne krediyi mi çok kullanıyorlar çok mu iyi strateji yapıyorlar çok mu vakit harcıyorlar nedir bunun olayı ?

Simdi öncelikle her sene 1. olan adamların belli bir geçmişi var ve onlar bircok taktigi deneyip oyunun gidişatına göre taktik üretip ona gore oynuyorlar. Taktiğini kendin üreteceksin ama dediğin gibi oyunun dar kalıbı içerisinde kendi taktigini üretebilme safhasına ulasabilmen adına basta oyunu birkaç sezon oynayıp ince detaylarını çözmen gerekir ben burada nekadar yazsamda onları kendin çözüp oynamadıgın sürece sana bir katkısı olmaz. Şöyleki şu süreç içerisinde sana hergün antremanlarını yapmanı (tolerans en iyisidir) günlük biletlerini tamamen bitirmeni öneririm ayrıca çete soygunları yapman gerekecğinden arkadas edinmelisin skype hesabı kurup oradan oyunu oynayan insanları ekleyip bilgi alışverişinde bulunabilirsin ve koalyca çete bulabilirsin. Binalarınıda herzaman en yüksek parayı verenı almalısın VIP üyelik alarak hangi binanın nekadar kazandırdıgını görebilirsin. Dediğim gibi günlük soygunlarını yap en yüksek alabilecegin silahları al biletlerini günlük olarak bitir ayrıca limandan gelecek gemiyi öğrenip o geminin alacagı malı uyusturucu tüccarından çekip gemiye satarak kar elde edebilirsin, ama antremanlar en önemlisi o yüzden antreman yapmayı unutma her gün 2 kere antreman yapbilrisn kaçırma bunları.

aktif bi çete var mı ya teamspeak skype kullanıyorum

Merhaba Meoras,

Çeteyi meydanda ararsan daha yararlı olur.

bu robbery skill ve assault skill nedir? nereden öğrenebilirim nasıl arttırabilirim?

Tekli Soygun Gücü
    ([intelligence] * 0.5 + [tolerance] * 0.25 + [charisma] * 0.1 + [strength] * 0.15) * 0.6 * [robbery skill] + [armor] + [weapon]

Çete Soygunu Gücü
    ([intelligence] * 0.25 + [tolerance] * 0.5 + [charisma] * 0.1 + [strength] * 0.15) * 0.6 * [robbery skill] + [armor] + [weapon]

Saldırı Gücü
    ([intelligence] * 0.05 + [tolerance] * 0.25 + [strength] * 0.7) / 2 * [assault skill] + [armor] + [weapon]

Bu hesaplamalarda kullanılan assault skill ve robbery skill'i soruyorum.

Quote Originally Posted by heyamola View Post
    bu robbery skill ve assault skill nedir? nereden öğrenebilirim nasıl arttırabilirim?

Tekli Soygun Gücü
    ([intelligence] * 0.5 + [tolerance] * 0.25 + [charisma] * 0.1 + [strength] * 0.15) * 0.6 * [robbery skill] + [armor] + [weapon]

Çete Soygunu Gücü
    ([intelligence] * 0.25 + [tolerance] * 0.5 + [charisma] * 0.1 + [strength] * 0.15) * 0.6 * [robbery skill] + [armor] + [weapon]

Saldırı Gücü
    ([intelligence] * 0.05 + [tolerance] * 0.25 + [strength] * 0.7) / 2 * [assault skill] + [armor] + [weapon]

Bu hesaplamalarda kullanılan assault skill ve robbery skill'i soruyorum.

Her level atladıgında sana 4 tane verilen özel puanlara skill denir sen verirsen oradaki soygun veya saldırı gücüne ozaman hesaplamaya o skiller de dahil olur.

iyi günler vıp paketımdekı gerçekleşecek olan özel olaylar bıttıkten sonra wıp paketını silip yenisini alınca tekrardan 30 olay geliyıormu acaba? tşkler..

Quote Originally Posted by sos5b View Post
    iyi günler vıp paketımdekı gerçekleşecek olan özel olaylar bıttıkten sonra wıp paketını silip yenisini alınca tekrardan 30 olay geliyıormu acaba? tşkler..
    evet olayları bitirip vip paketini iptal edersin yenisini alınca yeni olaylar gelir.

Merhaba Tabutcu,
    Yetenek puanlarımda bir sorun olduğunu düşünüyordum, hesapladım seviye 7 birisinin 24 yetenek puanı olması gerekirken bende sadece 12 vardı.
    Emin olmak için 20 kredi kullanıp sıfırladım yetenek puanlarımı ve gerçekten de 24 yetenek puanı geri yüklendi.
    Kayıtlardan geriye dönük takip edebilirseniz görebilirsiniz. sıfırlamadan önce 12 yetenek puanımda uyuşturucu üretimi arttırmadaydı, şimdi 24'une de uyuşturucu üretimini arttırmaya verdim.
    20 krediyi sadece yetenek paunlarımı geri getirmek için yaptım.
    Sistem hatasıyla nedeniyle 24 olması gereken yetenek puanlarım 12'ydi ve bunu düzeltmek için 20 kredi harcadım. Kredileri geri alabilir miyim?