Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 9 of 56 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast
Results 81 to 90 of 559

Thread: Soru-Cevap

Guest

Quote Originally Posted by Redalpha View Post
    beyler bu yeni sezonun başlangıcı kaç gün sürer bilginiz varmı araştırdım ama bulamadım.
    13.04.2011 Çarşamba günü, saat 20:00'da "Round #49" başlayacaktır.

Quote Originally Posted by onurtfn View Post
    bu vıp almak iyi bir avantaj sağlıyor mu acaba yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
    VIP, oyunda birçok fayda sağlıyor. Bunları oyun içindeki sağ taraftaki VIP seçeneğine tıklayıp öğrenebilirsiniz. Denemek için " Beta2.TheCrims.Com " adresine gidip kayıt olun, oyuna girin ve VIP'e tıklayıp ücretsiz alın ve deneyin. Ayrıca orada yeni round'un yenilikleri de öğrenmiş ve denemiş olursunuz.

Guest

Arkadaslar Mail Adresime aktivasyon Kodu Geldi tıKlıyorum Aktifleştirmiyor ? Hesapa Giremiyorum Yardım...

Guest

Sezon bittiği için giriş yapamıyorsun.Yeni sezonda girebilirsin.

Guest

Ya Arkadaşlar Öncelikle Bu Ara Sokak Ne İşe Yarıyor ? Saygınlık Vb Kazandırıyor Mu ? Birde Arasokakta Görevi Tamam Diyorum Mafya Kralını Yeniden İlk Baştaki Sayfaya Dönüyor Nasıl Olcak Bu İş ?

Guest

Quote Originally Posted by DeathMatch02 View Post
    Ya Arkadaşlar Öncelikle Bu Ara Sokak Ne İşe Yarıyor ? Saygınlık Vb Kazandırıyor Mu ? Birde Arasokakta Görevi Tamam Diyorum Mafya Kralını Yeniden İlk Baştaki Sayfaya Dönüyor Nasıl Olcak Bu İş ?
    Çarının ID si ile birlikte supporta rapor edersen yardımcı olabilirim.

Guest

Default bug

arkadaslar ara sokaktaki bi görevi yaptım ve üyeliğe daha ulaşamıyorum,giriş yaptığımda sayfanın üstü var alltaki büyük bir kısmı simsiyah,
    onlarca kez denedim hala aynı. lütfen bi yardım edin

Guest

Bişey izah edicem saldırı bölümü açılmıyor onuda ekibe bi iletseniz diyorum 2 gündür ne kimseye saldırabiliyorum Ne andre görevini yapabiliyorum.

Guest

aynen 2 gündür saldırı bölümü açılmıyor oyunun zevki kaçtı.. acil iletin lütfen..

Guest

bu arada benim ID: 15034374 ilgilenirseniz sevinirim..

arkadaslar bana bir cete lazim lütfen geri yazin veya arkadaslik yollayin MobileDeluxe