Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
  1. #11
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ČR
    Posts
    63

    Default

    Cosm: Na tohle jsem čekal tohle jsem chtěl říci. Tento script jsem si vypůjčil (ne ukradl...) je-li, ale problém, že ho používám dobře dal jsem ho pryč. Co se týče "A ohledně copyrightu. Jako vy si myslíte, že jen tak zkopírujete design a dáte tam ten jeden řádek textu s copyrightem a je vyřešeno? To bych si takhle mohl replikovat jakoukoliv stránku.
    Jako myslíš, že když někdo zkopíruje design banky a políčka formulářů pro přihlášení do elektronického bankovnictví si odchytne, tak že to je v pořádku? Tomu se říká "Phising" a jen tak pro info je to trestné!"

    Dobře, memox se prý díval na web poděkoval a byl rád, že ho dělám tak to trestné pro tuto chvíli není.

    Phishing neprovádím neptám se na hesla nicky apod. Žádne formuláře na heslo či nick tam prostě není pouze, v knize návštěv tam tedy je na nick.

    Bigeme: Děkuji za tvoji reakci, ale s takovou asi končím tedy. Vypůjčím si jediný kod, ale hned jsem ukradl kod či celí web, design apod.

    Edit -> Cosm: a k tomuto
    "A to ani nemluvím o těch screenech z té tvé sekce "Historie České a Slovenské scény", asi taky tvoje vlastní tvorba. Pošli mi URL toho obsahu, který jsi vytvořil ty, já to totiž hledám jen velmi těžko."

    Jsou k mání zde -> http://forum.thecrims.com/support-cz...svk-sceny.html
    Jestli jsi se stále nevšil a ty dělali epo, marty a další také....
    Last edited by SIFLER; 02-27-2011 at 12:39 PM.

  2. #12

    Default

    Všechny ty screeny na první straně v tom topicu jak píšeš tak až po ten první Martyho post jsem dělal já (s vyjímkou toto se screeny statů Olympicu).

    A je vidět, že nerozlišuješ slova krást a vypůjčit.

  3. #13
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ČR
    Posts
    63

    Default

    Áha tak tedy dobrá já jsem si je ani nevypůjčil celé, já je udělal v lepší kvalitě jak si jistě všimneš a v tabulce to taky není stejné což znamená, že jsem si maximálně a to maximálně si vzal avatary těch hráčů. Tak mi prosím prozraď o co ti vlastně přesně jde?. .
    Ale na druhou stranu oceňuji a né pouze já i jiní, že jsi dělal screenera na CZ či SVK podporu nemáš náhodou i 13. či 12. kolo třeba? To by bylo bezva.

  4. #14
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    No zas je fakt, že tenkrát jsme to moc neřešili a na screeny se používalo normální jpg (místo lepšího a velikostí menšího png)
    Překladatel The Crims 6/2008-12/2008, 3/2011-2014 Czech Translator The Crims 2011-2014

  5. #15
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ČR
    Posts
    63

    Default

    Quote Originally Posted by MartyMcFly View Post
    No zas je fakt, že tenkrát jsme to moc neřešili a na screeny se používalo normální jpg (místo lepšího a velikostí menšího png)
    Vskutku pouze jsem se bránil, ale.

  6. #16

    Default

    Ty si pořád něco půjčuješ. Nejsi náhodou číňan? Oni tam totiž taky respektují to duševní vlastnictví asi jako ty.

    Já se divím, že si nezkopíruješ design Seznamu nenarveš tam Google search API a máš nový "hledač", Petr Hejl hadr oproti tobě.

  7. #17
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ČR
    Posts
    63

    Default

    Na tohle už fakt nemá smysl odpovídat...

  8. #18

    Default

    Jůů paráda konečně se tu neřeší vykrádání účtů na TC. Duševní vlastnictví není žádná prdel a tady má Cosm jasnou pravdu. Na druhou stranu to taky nedělá zadarmo, a protože tam má reklamy, tak z toho nějaký finanční zdroj má/měl...

    No a Marty nám dospěl, naučil se perfektně anglicky, tak tu teď aspoň koneně může něco dokázat, když jako hráč byl mizernej

  9. #19
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac View Post
    Jůů paráda konečně se tu neřeší vykrádání účtů na TC. Duševní vlastnictví není žádná prdel a tady má Cosm jasnou pravdu. Na druhou stranu to taky nedělá zadarmo, a protože tam má reklamy, tak z toho nějaký finanční zdroj má/měl...

    No a Marty nám dospěl, naučil se perfektně anglicky, tak tu teď aspoň koneně může něco dokázat, když jako hráč byl mizernej

    kratke strucne vystizne vtipne

  10. #20
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac View Post
    Jůů paráda konečně se tu neřeší vykrádání účtů na TC. Duševní vlastnictví není žádná prdel a tady má Cosm jasnou pravdu. Na druhou stranu to taky nedělá zadarmo, a protože tam má reklamy, tak z toho nějaký finanční zdroj má/měl...

    No a Marty nám dospěl, naučil se perfektně anglicky, tak tu teď aspoň koneně může něco dokázat, když jako hráč byl mizernej
    Cokoliv řekneš, Z., cokoliv řekneš.
    Překladatel The Crims 6/2008-12/2008, 3/2011-2014 Czech Translator The Crims 2011-2014

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •