Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Guest

    Default kako je to mogoče ????'

    Ok mam vprašanje upam da mi boste na to lahko odgovorili, odšel sem v javno hišo tam je biv očitno nastavljen zajec to je ok ampak kako je potem možno da me ubije čist tretja oseba pol ali potem zajec pokaže iste prijatelje osebi ki ga je nastavil ali tista oseba potem prileti takoj v tisti klub, poskusil sem se operirati ampak žal prepozo hvala lepa za odgovor že vnaprej.

  2. #2
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by rambo1988 View Post
    Ok mam vprašanje upam da mi boste na to lahko odgovorili, odšel sem v javno hišo tam je biv očitno nastavljen zajec to je ok ampak kako je potem možno da me ubije čist tretja oseba pol ali potem zajec pokaže iste prijatelje osebi ki ga je nastavil ali tista oseba potem prileti takoj v tisti klub, poskusil sem se operirati ampak žal prepozo hvala lepa za odgovor že vnaprej.
    ja on caka z zajcom not(verjetno si mislu pod 200 resp) in pred javno hiso z svojim glavnim in ko pride kaksen dovolj mocen za njegovega glavnega hitro z njim gre v pub pa na pretep in te napade...boljse je da se not ne zadrzujes dolgo in ce vidis koga uporabi drugo okno z (ctrl+n) ki jo imas pripravljeno na bolnisnici-->plasticna operacija

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •